Oyun

Arma 2 Sistem Gereksinimleri: Arma 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Arma 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Arma 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Arma 2nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Arma 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Astroneer Sistem Gereksinimleri

Arma 2 Oyunu Hakkında

10 yıllık sürekli motor geliştirme üzerine inşa edilen ARMA II, dünyadaki en gerçekçi savaş ortamına sahiptir. Gerçek dünya balistik ve yuvarlak sapmayı, malzeme penetrasyonunu modeller, gerçek zamanlı bir gündüz / gece döngüsü ve dinamik rüzgar, hava durumu ve çevresel etkilere sahiptir. Bir savaş ortamının simülasyonu o kadar etkilidir ki, motor dünyanın her yerindeki gerçek ordular tarafından kullanılan eğitim simülatörlerinin temelini oluşturur.

ARMA II kurgusal eski sovyet eyaleti ‘Chernarus’ta geçse de, oyun dünyası aslında gerçek dünyanın 225 kilometrekarelik bir parçası! ARMA II’nin son derece ayrıntılı peyzajı, kapsamlı coğrafi veriler kullanılarak modellenen gerçek arazinin titiz bir kopyasıdır. Bu yeniden yaratılan bölge, muhteşem çevresel etkilerle hayata geçirilir ve dinamik sivil yerleşimler ve vahşi yaşamla doldurulur. Vahşi hayvanlar atmosferik ormanlarda dolaşırken, Çernarus halkı savaşın paramparça ettiği sokaklarda hayatlarını sürdürmeye çalışıyor.

27. ABD Deniz Sefer Birimi, Operation Flashpoint *: Cold War Crisis ve ARMA: Combat Operations’ın yaratıcıları Bohemia Interactive’in ödüllü PC savaş simülatörleri serisinin bu üçüncü bölümünde, eski Sovyet ülkesi Chernarus’a konuşlandırıldı.

Kuvvet Keşif Ekibi “Razor” ilk savaşanlar arasındadır. Bu seçkin beş kişilik ekip, sadece ülkenin kontrolü için değil, halkının kalpleri ve zihinleri için bir savaşın ortasında sıkışıp kalan tavşan deliğinden düşmek üzeredir. Açık denizde USMC’nin gücü ve kuzeyden endişeyle izleyen Ruslar ile, risk daha yüksek olamazdı. Chernarus’un kaderi bir ustura üzerinde dengelenmiştir …

İlgili Yazı: Batman Arkham Asylum Sistem Gereksinimleri

Arma 2 Sistem Gereksinimleri

Arma 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Intel Pentium 4 3.00GHz / AMD Athlon 64 3200+
 • Ekran Kartı: GeForce 7800 GTX / Radeon X1900 GT
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB
 • Boş Depolama Alanı: 10 Gb Boş Alan
 • Direct X Versiyonu: Directx 9

Arma 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
 • İşlemci: Intel Core2 Duo E7400 @ 2.80GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
 • Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / Radeon HD 4850
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 2 GB
 • Boş Depolama Alanı: 10 Gb Boş Alan
 • Direct X Versiyonu: Directx 9

Arma 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Arma 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Arma 2 için minimum 1 GB RAM gerekmektedir. Diğer Arma 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Arma 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Arma 2 için 2 GB RAM önerilmektedir. Diğer Arma 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz