Oyun

Assassin’s Creed 4 Black Flag Sistem Gereksinimleri: AC IV Black Flag Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Assassin's Creed 4 Black Flag Sistem Gereksinimleri: AC 4 Black Flag Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, ac 4 tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Assassin’s Creed 4 Black Flag Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Assassin’s Creed 4 Black Flag Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Assassin’s Creed 4 Black Flag nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Assassin’s Creed 4 Black Flag Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed 4 Black Flag Oyunu Hakkında

Assassin’s Creed IV: Black Flag, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan video oyunudur. Assassin’s Creed serisinin dördüncü ana oyunudur.

Edward James Kenway, İngiliz bir baba ve Galli bir annenin oğludur. Swansea, Galler’de 10 Mart 1693’te doğmuştur.

Edward, 20’li yaşlarına kadar ailesi ile beraber Bristol’de yaşamıştır. 20’lerine geldiğinde ailesi ile beraber İngiltere’nin güneydoğusuna taşınır. Burada kendisinden iki yaş büyük olan Caroline Scott ile tanışır ve evlenir. Başlarda çok eğlenceli olan bir ilişkileri vardır fakat Caroline, Edward’ın düzenli bir iş bulmaması ve kocalık görevlerini yerine getirmemesi nedeniyle sıkılmaya başlar. Edward’ın korsan olup savaşa katılmak istemesi ise bardağı taşıran son damla olur ve Caroline, Edward’ı terk ederek ailesinin yanına döner. Edward ise korsan olmak için 1712 yılında ünlü korsan Benjamin Hornigold’un gemisiyle Jamaika’ya gider. Burada altı ay kaldıktan sonra hiç istemediği bir şey olur: devletler arasında barış antlaşması imzalanır. Barıştan sonra korsanlar işsiz kalır. Bunun üzerine Edward Kenway yasa dışı korsanlığa başlar. Kendisini geliştirerek kaptan olur. Bu olaylar sırasında da suikastçılara katılır. Edward iki kez evlenmiştir. İlk evliliğini Caroline Scott ile yapmış ve Jenny adında bir kızı doğmuştur. İkinci evliliğini ise Tessa Stephenson-Oakley ile yapmış ve Haytham doğmuştur.

Edward Kenway, karizmatik ve zeki birisidir. Genellikle nazik fakat bencil ve harekete geçmeden önce düşünmeyen bir yapısı vardır. Ayrıca içmeyi çok sevmektedir. 2 yıllık bir denizcilik tecrübesi olduğu için yelken küçültebilir ve demir atabilir. Çok iyi bir tırmanıcıdır. Ayrıca çok iyi bir denge hissi bulunur ve iki kılıç kullanabilir.

Edward’ın Jackdaw isimli 60 metre uzunluğunda 26 yelkene ve 56 topa sahip olan bir gemisi vardır. Oyuncu gemiyi istediği şekilde geliştirebilir.

İlgili Yazı: Metin 2 Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed 4 Black Flag Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed 4 Black Flag Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8 (32/64-bit )
 • İşlemci: Intel Core2Quad Q8400 / AMD Athlon II X4 620
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 260 / AMD Radeon HD 4870
 • VRAM: 512 MB VRAM
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu

Assassin’s Creed 4 Black Flag Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 2400S / AMD Phenom II x4 940
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470 / AMD Radeon HD 5850
 • VRAM: 1 GB VRAM
 • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu

Assassin’s Creed 4 Black Flag Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Assassin’s Creed 4 Black Flag Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Assassin’s Creed 4 Blackflag için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer Assassin’s Creed 4 Blackflag minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Assassin’s Creed 4 Black Flag Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Assassin’s Creed 4 Blackflag için 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer Assassin’s Creed 4 Blackflag önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz