Oyun

Assassin’s Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri: AC Syndicate Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Assassin's Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri: AC Syndicate Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Assassin’s Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Assassin’s Creed Syndicate Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Assassin’s Creed Syndicate nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Assassin’s Creed Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed Syndicate Oyunu Hakkında

Assassin’s Creed: Syndicate, Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur. (İlk olarak Victory adıyla çıkması beklenen oyunun adı sonradan Syndicate olarak değiştirilmiştir.) Oyunda Victoria Dönemi Londra’sında Jacob Frye ve Evie Frye Kardeşlerin hikâyesi anlatılıyor. (Bu Oyunda Diğer Assassin’s Creed oyunlarından farklı olarak) İki farklı karakter eş zamanlı olarak kontrol edilebiliyor.

Hikâye 1868 yılından başlar. Londra’da birçok azılı suç lideri bulundukları bölgeye hakim olur. Yaşadıkları yerdeki halkı yönetmek isteyen bu çeteler Londra’yı esir almıştır. Bütün çeteleri ise Crawford Starrick adında bir tapınakçı yönetmektedir. Londra neredeyse onun gibidir. Starrick’in amacı halkı sadece işçi olarak kullanarak Londra’yı tüm dünyanın en iyi şehri haline getirmektir. Yoksulluk, eşitsizlik ve sömürge kavramı Londra’nın sembolü haline gelmiştir. Evie ve Jacob Frye kardeşler Londra’nın bu durumuna sessiz kalmayarak çeteler ile savaş başlatmıştır. Geri dönüşü olmayan yola giren Frye kardeşler her bir çete liderini öldürerek Starrick’e bir adım daha yaklaşırlar.

İlgili Yazı: Far Cry 1 Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri

Assassin’s Creed Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya  Windows 10 (64bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz / AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270 (Shader Model 5.0 ile birlikte 2GB VRAM )
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

Assassin’s Creed Syndicate Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 veya Windows 8.1 veya Windows 10 (64bit)
  • İşlemci: Intel Core i7 3770 @ 3.5 GHz / AMD FX 8350 @ 4.0 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 (4GB) veya daha yeni, GTX 970 (4GB) / AMD Radeon R9 280X (3GB VRAM) veay daha iyisi
  • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Kartı

Assassin’s Creed Syndicate Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Assassin’s Creed Syndicate Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Assassin’s Creed Syndicate için minimum 6 GB RAM gerekmektedir. Diğer Assassin’s Creed Syndicate minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Assassin’s Creed Syndicate Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Assassin’s Creed Syndicate için önerilen RAM miktarı 8 GB’dir. Diğer Assassin’s Creed Syndicate önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz