Oyun

Blur Sistem Gereksinimleri: Blur Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Blur Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Blur Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Blur nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Blur Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Days Gone Sistem Gereksinimleri

Blur Oyunu Hakkında

Blur Mayıs 2010’da Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülen bir atari yarış video oyunudur. Bizarre Creations tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından Kuzey Amerika ve Avrupa’da yayınlanmıştır. Oyun, gerçek dünya otomobillerini ve yerel ayarları, arcade tarzı kullanım ve araç savaşı ile birleştiren bir yarış stiline sahiptir. Blur, Bizarre Creations tarafından 18 Şubat 2011’de Activision tarafından kapatılmadan önce geliştirilen sondan bir önceki oyundu.

Blur’un kariyer modunda oyuncu, Dodge Viper’lardan Lotus Exiges’e, Ford Transit’e ve F1 motorlu minibüslere kadar pek çok karakter ve lisanslı araba ile karşılaşacak, bunların tümü tam hasar modellemesine ve Acceleration, Speed, Drift gibi ayrı özelliklere sahip. Kavrama ve Stabilite. Bazı özel araba modelleri Bizarre Creations tarafından tasarlandı. Basitleştirilmiş olsa da, izler Los Angeles nehir kanalları ve Londra’nın çeşitli bölgeleri gibi gerçek dünya ortamlarına da dayanıyor. Oyuncunun yarıştığı karakterlere veya takım yarışlarında etiketlere bağlı olarak, kendi yarış stilleri, güçlendirme kurulumları, maç türleri, yerel ayarlar ve arabalara sahip olacaklar. Oyuncu yarışlarda podyuma çıktıkça, stuntlar yaptıkça ve güçlendirmeleri belirli şekillerde kullandıkça, ‘hayran puanı’ kazanacaklar. Bu puanlar, oyuncunun kariyerinde ilerlemesine, daha fazla araba ve parça satın almasına ve kullanıcı tabanı için daha fazla hayran kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, kariyer boyunca oyuncular, pistler boyunca taraftar simgeleriyle karşılaşacaklar. Bunlardan geçmek, oyuncuyu bir hayran puanı artışı ile ödüllendirecek kısa zorlukları (örneğin, belirli bir silahla başka bir arabaya ateş etmek veya uzun bir drift yapmak) tetikleyecektir. Kariyer modu sırasında, her meydan okuma, bir kez mağlup edildiğinde belirli modlarına (örneğin Khan’ın titanyum kalkanı gibi standart bir güçlendirmeye gelişmiş işlevsellik sağlayan yükseltmeler olan modlar) ve özelleştirilmiş arabalara erişim sağlayan son bir patron içerir. Son patron mücadelesinde, tüm patronlar son bir yarış için bir araya gelir.

Xbox Live’daki oyun için bir fragman ve ipucu videosu, oyunun finaline asla ulaşamayan bir özellikten bahsetti. “Çift dokunma” adı verilen özellik, bir oyuncunun özel güç kullanım düğmesine iki kez dokunarak daha güçlü bir efekt için aynı türden birkaç güçlendirmeyi birleştirmesine olanak sağlamaktı. Video, oyunun piyasaya sürülmesine yakın bir zamanda kaldırıldı ve eğer varsa, özellikten çok az bahsedilmiş gibi görünüyor. Xbox Live’da sunulan oyunun ücretsiz çok oyunculu demosunda “çift dokunma” özelliği yoktu.

İlgili Yazı: For Honor Sistem Gereksinimleri

Blur Sistem Gereksinimleri

Blur Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:Windows XP+
  • İşlemci:Intel(R) Pentium(R) D Dual Core 3.4 GHz veya AMD Athlon(TM) 64 x2 3800+ üzeri bir işlemci
  • Ekran Kartı:NVIDIA GeForce(R) 6600 GT 256 MB RAM veya daha iyi/ ATI Radeon(TM) 1600XT 256 MB RAM veya daha iyi bir ekran kartı
  • RAM:XP işletim sistemi için 1GB, daha üstü için 2GB+
  • Boş HDD Alanı:14 GB alan

Blur Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:Windows XP+
  • İşlemci:Intel Core 2 Duo E4300 veya AMD Athlon 64 FX-60 veya daha iyi bir işlemci
  • Ekran Kartı:NVIDIA GeForce 7800GT 256 MB RAM, ATI Radeon 1800XT 256 MB RAM veya daha iyi bir ekran kartı
  • RAM:XP işletim sistemi için 1GB, daha üstü için 2GB+
  • Boş HDD Alan:14 GB alan

Blur Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Blur Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Blur için 14 GB depolama alanı gerekmektedir. Diğer Blur minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Blur Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Blur için 2 GB ve üstü RAM gerekmektedir. Diğer Blur önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz