Oyun

Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Bully Scholarship Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Bully Scholarship Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Bully Scholarship nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Bully Scholarship Edition Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Dark Souls 2 Sistem Gereksinimleri

Bully: Scholarship Edition Oyunu Hakkında

Bully, Rockstar Vancouver tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir açık dünya, Aksiyon-Macera video oyunudur. İlk olarak 17 Ekim 2006 tarihinde PlayStation 2 için piyasa sürülmüştür.Daha sonrasında 4 Mart 2008’de Wii ve Xbox 360, 21 Ekim 2008’de Microsoft Windows son olarak ise 22 Mart 2016’da PlayStation 4 platformunda çıkmıştır. Bullworth isimli bir kurgusal şehir içinde geçen hikâye, Jimmy Hopkins’in okul sistemi üzerinde izlediği maceralarını konu almaktadır. Oyun üçüncü kişi bakış açısı ile oynanmaktadır ve gidilecek yerlere bisiklet, kaykay gibi araçlarla ulaşılabilmektedir. Oyuncular Bullworth Akademisi’nde öğrenim görmekte olan James “Jimmy” Hopkins isimli öğrenciyi kontrol etmektedir.

Jimmy Hopkins, annesi ve üvey babasının tatile gitmesi sonucu Bullworth Akademisi’nde okumak zorunda kalan bir gencin maceralarını konu alan bu video oyunu, açık dünya oyunudur. Oyuncular diledikleri gibi şehirde dolaşabilir ayrıca okulda kavga çıkartabilir, derslere girerek sınıfı geçmeye çalışabilirler. Dışarıda ek işlerde çalışıp harçlık kazanabilir ve dilediği gibi harcayabilirler. Okula yeni gelen Jimmy Hopkins, beyaz gömlekli öğrenci tayfası tarafından hoş karşılanmaz ve kavga yaratırlar. Daha sonra müdür ile görüşüp kaydını tamamlayan Jimmy yatakhane’de ilk dostlarıyla tanışır. Gary Smith isminde bir çocuk Jimmy’e arkadaşlık teklif eder ve ilk başlarda iyi görünen bu çocuk ana karakterimiz Jimmy’e ihanet eder. Jimmy Hopkins bir sene boyunca tüm temel derslere girmek ve okulu bitirmek zorundadır. Dersler dışında ana görevlerde bulunmaktadır. Bu görevler sayesinde oyuncu yeni yerler ve mekanlar açmaktadır.

İlgili Yazı: Devil May Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Bully: Scholarship Edition Sistem Gereksinimleri

Bully: Scholarship Edition Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista
  • İşlemci: Intel Pentium 4 3.00GHz / AMD Athlon XP1900+
  • Ekran Kartı: GeForce 6600 / Radeon X1300
  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 4.7 Gb Boş Alan
  • Direct X Versiyonu: DirectX 9

Bully Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bully için Gereken RAM Miktarı Nedir?

Bully için gereken RAM miktarı minimum 1 GB ve üstüdür. Diğer Bully sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Bully için Gereken Depolama Alanı Nedir?

Bully için 4.7 GB boş depolama alanı gerekmektedir. Diğer Bully sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz