Oyun

Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri: COD Black Ops 4 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri: COD Black Ops 4 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, call of duty black ops 4 tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Call of Duty Black Ops 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Call of Duty Black Ops 4 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Call of Duty Black Ops 4 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Far Cry 1 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops 4 Oyunu Hakkında

Call of Duty: Black Ops 4 (Call of Duty: Black Ops IIII olarak stilize edilmiştir), Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından 2018’de yayınlanan bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 12 Ekim 2018’de dünya çapında piyasaya sürüldü. 2015 oyunu Call of Duty: Black Ops III’ün devamı niteliğindedir, Black Ops alt serisinin beşinci girişi ve genel olarak Call of Duty serisinin 15. bölümüdür.

2043 yılında bir paralı asker grubunu içeren gizli bir görev sırasında, bir ABD Ordusu Uzmanı olan Jessica Mason-Green’i (Alexa Kahn) öldürüldü, iki manga arkadaşı Donnie “Ruin” Walsh (Christian Rummel) ve Erin “Battery” Baker (Morla Gorrondona) kritik yaralarla kaçtı. İki yıl sonra, bir trilyoner araştırmacı ve Jessica’nın kız kardeşi olan Savannah Mason-Meyer (Evangeline Lilly), bilinmeyen bir tehdide karşı çok gizli bir proje için Ruin ve Battery dahil dünyanın en seçkin on askerini işe alır. Savannah, Specialist’leri sanal bir simülasyonda eğitmek için, Çavuş Frank Woods’un (James C. Burns) eğitmen olarak görev yaptığı bir Combat Immersion programı kullanır.

Eğitime ara verirken Ruin, Battery ile iki yıl önce hayatta kalmaları hakkında tartışır ve gizemli bir kişiden bir uyarı mesajı aldığını söyler. Bir noktada bu kişi, evinde Ruin ile temasa geçer ve onu paralı askerler tarafından bir pusuya düşürür. Ruin kurtulur ve biriyle yüzleştiği bir depoya gelir, Jessica’nın hayatta kaldığı ve gizli göreve gittiği ortaya çıkar. Savannah’ın işe aldığı tüm Specialist’leri ortadan kaldırmak niyetinde olduğu ve 2043’teki başarısız görevden bir şekilde sorumlu olduğu ima edilir. Woods daha sonra, tekerlekli sandalyeye bağlı Alex Mason’ın (Sam Worthington) yanında duran bir akıl hastanesinde gösterilir. Mason kendi kendine mırıldandığında, Woods ona her zaman “çoktandır onların elinde” olduğunu söyler.

Uzman eğitim görevlerini tamamlamadan açılan Intel dosyaları, ek hikâyeler ortaya çıkarır. Savannah’nın bilinmeyen yollarla ölülerin dirilişi hakkında olduğu ima edilen bir deney olan Blackout Projesi’ni yürüttüğü ortaya çıkar. Proje, “arketipler” olarak adlandırılan dört konuyu yeniden canlandırmada başarılı olur: Mason, Woods, Viktor Reznov (Piotr Michael) ve Raul Menendez (Kamar de los Reyes); ikincisi, Savannah ile birlikte projeyi denetlemekle görevlendirilmiştir. Savannah’ın eylemlerini onaylamayan Jessica, aslında iki kız kardeş arasındaki hararetli bir tartışma sırasında Savannah tarafından vurulduğu ortaya çıkar. Pilin, Mason’un daha önce Soğuk Savaş sırasında deneyimlediği beyin yıkama tekniğinin bir etkisi olan sayıların yanıp söndüğü ortaya çıkar ve bu, 2043’teki görev olayının gerçek olmayabileceğini ima eder. Savannah ile bir ilişki içinde olan Woods, bilinmeyen bir amaç için daha önce aynı tekniği kullanarak Mason’un beynini yıkamakla görevlendirilir. İkincisinin daha sonra Woods’un Vorkuta olaylarından sağ kurtulduğunu iddia ettiği Reznov ile görüşmesine izin verilir.

İlgili Yazı: PES 2014 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops 4 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Core i5-2500K veya AMD dengi
 • RAM: 8GB
 • Ekran kartı: Nvidia GTX 660 2 GB/GTX 1050 2 GB, AMD HD 7850
 • İşletim sistemi: Windows 7 64 bit ve sonrası
 • Depolama alanı: 25 GB
 • DirectX sürümü: DX11

Call of Duty Black Ops 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Core i7-4770K veya AMD dengi
 • RAM: 12GB
 • Ekran kartı: Nvidia GTX 970/GTX 1060 6 GB, AMD R9 390/RX 580
 • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
 • Depolama alanı: 25 GB
 • DirectX sürümü: DX11

Call of Duty Black Ops 4 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Call of Duty Black Ops 4 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Black Ops 4 için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Call of Duty Black Ops 4 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Call of Duty Black Ops 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Black Ops 4 için önerilen RAM miktarı 12 GB’dir. Diğer Call of Duty Black Ops 4 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz