Oyun

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri: COD Ghosts Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Call of Duty Ghosts Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Call of Duty Ghosts nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Call of Duty Ghosts Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Call of Duty İnfinite Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Ghosts Oyunu Hakkında

Call of Duty: Ghosts, Infinity Ward, Neversoft ve Raven Software tarafından geliştirilmiş, Activision tarafından ise dağıtımı yapılmış video oyunu.

Güney Amerika ülkeleri birleşerek Federasyon adlı örgütü oluştururlar ve ABD’ye savaş açarlar. Federasyon, ABD’nin uzayda savaş durumları için bulundurduğu, üzerinde güçlü bombalar taşıyan Odin adlı uzay mekiğini ele geçirir ve ABD’nin önemli bölgelerine ateşler. Bunun sonucunda ülke savaş alanına döner. ABD ise bu güç ile savaşmak için Ghosts adlı timi oluşturur. Oyun bu timin yaşadıklarını konu almaktadır

Call of Duty: Ghosts’ta, diğer oyunların aksine Logan adında tek bir karakter yönetiliyor. Bu karakter diğer oyunlardaki karakterlere göre daha hareketli. Koşarken hiç durmadan engellerin üstünden atlayabiliyor, kayabiliyor ve duvar gibi nesnelerin kenarlarından yana eğilerek ateş edebiliyor. Oyunda Ghosts ekibinin Riley adlı bir köpeği de bulunuyor. Oyuncular bu köpeği çevreyi araştırmak ve düşmanları öldürmek için kullanabiliyorlar. İnfinity Ward şu an da supriz bir oyun üzerinde çalışmaktadır. Bu oyun büyük ihtimalle Ghosts’un devamı niteliğinde olacaktır. Çünkü Call of Duty resmî wiki sayfasında Gabriel Rorke’un statüsü nü ‘KIA’ (öldürüldü) yerine ‘WIA’ (savastan yaralı olarak kurtuldu) olarak tanımlanmıştır. Aynı zamanda oyunun sonunda hemen cikilmazsa Hesh ve Logan’ın kumsalda Rorke’un öldüğünü sanarak denizi seyrederken, Rorke’un sağ taraftan ortaya çıkıp ikisine de tekme attığı görülür. Ve İnfinity Ward’un 2016 yılbaşında gönderdiği Tweet te 2016 yılının inanılmaz bir yıl olacağını söylemiştir. Bu da ikinci oyunda sürpriz bir karakter olabileceği ihtimalini güçlendiriyor. Aynı zamanda Çok oyunculu oyun modundaki haritalar diğer Call of Duty oyunlarına göre daha büyük olmasıyla göze çarpıyor.

İlgili Yazı: Escape from Tarkov Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Ghosts Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8200, AMD Phenom X3 8750
 • RAM: 6 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 450, ATI Radeon HD 5870
 • VRAM: 1 GB
 • Depolama: 40 GB (Call of Duty: Ghosts boyutu)

Call of Duty Ghosts Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64 Bit
 • İşlemci: Intel Core i5–680, AMD Phenom 2 X4
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R9 270X
 • VRAM: 2 GB
 • Depolama: 40 GB (SSD Önerilir)

Call of Duty Ghosts Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Call of Duty Ghosts Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Ghosts için minimum 6 GB RAM gerekmektedir. Diğer Call of Duty Ghosts minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Call of Duty Ghosts Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Ghosts için 8 GB RAM önerilmektedir. Diğer Call of Duty Ghosts önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz