Oyun

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Sistem Gereksinimleri: COD MW1 Remastered Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Car Mechanic Simulator 2018 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Oyunu Hakkında

Call of Duty: Modern Warfare Remastered, Infinity Ward tarafından geliştirilen Call of Duty 4: Modern Warfare’in, Raven Software tarafından yeniden düzenlenmesi sonrasında Activision tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı türündeki video oyunudur. Dünya genelinde; Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 4 Kasım 2016’da, Call of Duty: Infinite Warfare’in Legacy, Digital Deluxe ve Legacy Pro edisyonlarıyla birlikte yayımlandı.Oyunun bağımsız sürümü ise PlayStation 4 için 27 Haziran 2017’de, Xbox One ve Microsoft Windows için ise 27 Temmuz 2017’de piyasaya sürüldü.

İlgili Yazı: Hearts of Iron 3 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i3-3225 @ 3.30GHz / AMD PRO A10-9700B
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850
  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 8 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 40 GB Boş Alan
  • Direct X Versiyonu: Directx 11

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Modern Warfare Remastered için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Call of Duty Modern Warfare Remastered sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Call of Duty Modern Warfare 1 Remastered Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Modern Warfare Remastered için 40 GB depolama alanı gerekmektedir. Diğer Call of Duty Remastered sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz