Oyun

Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, detroit become human tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Detroit Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Detroit Become Human nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Detroit Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Metin 2 Sistem Gereksinimleri

Detroit Become Human Oyunu Hakkında

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ile Quantic Dream’in müştereken yayımcılığını üstlendiği 2018 yapımı macera oyunudur. Oyun Kara, Connor ve Markus adlı üç androidin hikâyesine odaklanmaktadır. Hizmet androidi olan Kara evrilip bilinç sahibi olarak efendisinin kızıyla birlikte kaçmış, bakıcı android Markus kendisini androidlerin özgürlük mücadelesine adamış, Connor ise bilinç sahibi androidleri avlamak üzere görevlendirilmiştir. Bir noktadan sonra hikâyeleri kesişen karakterlerin her birinin kendi konuşma ağacı vardır, yaşamaları veya ölmeleri oyuncunun tercihlerine bağlıdır.

Oyun, Quantic Dream’in 2012 yılındaki Kara adlı teknoloji gösterisine dayanmakta, hikâye ise Detroit şehrinde geçmektedir. Şehrin oyuna doğru şekilde aktarılabilmesi için oyun geliştiricileri tarafından keşif turları yapılmış, oyunun senaryosu aynı zamanda yönetmeni de olan David Cage tarafından yapay zekâ uzmanlarına danışılarak iki yılda tamamlanmıştır. Oyun için yeni bir oyun motoru yazılmış, çekim ve animasyon sürecine başlamadan önce yüzlerce oyuncu ile denemeler yapılmıştır. Kara, Connor ve Markus sahnelerinin müzikleri sırasıyla Philip Sheppard, Nima Fahrara ve John Paesano tarafından hazırlanmıştır. 25 Mayıs 2018’de PlayStation 4’te çıkış yapan oyun 12 Aralık 2019’da Microsoft Windows platformunda yayımlanmıştır.

Oyun, eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar aldı. Özellikle sahne tasarımı, görsel kalite, hikâye, ana karakterler ve ses sanatçıları, seçimlerin hikâyenin gelişimindeki etkisi, akış şeması gibi kısımlar övülürken; hareket kontrolleri, hikâyenin bazı özellikleri ve tarihî atıfların yanlışlığı eleştiri konusu olmuştur. Quantic Dream’in en başarılı çıkış yapan oyunu olmasının yanı sıra, 5 milyonu aşkın satış rakamı ile de Heavy Rain’in ardından şirketin en çok satan oyunu konumundadır.

İlgili Yazı: WWE 2K15 Sistem Gereksinimleri

Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri

Detroit Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi:Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz, AMD Ryzen 3 1200  3.1GHz veya AMD FX-8350 4.2GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran kartı:  Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 (minimum 3 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB

Detroit Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim sistemi:Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 3.3 GHz veya AMD Ryzen 3 1300 X 3.4 GHz
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 (minimum 4 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB

Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Detroit Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Detroit Become Human için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Detroit Become Human minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Detroit Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Detroit Become Human için 12 GB RAM önerilmektedir. Diğer Detroit Become Human önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz