Oyun

Dishonered 2 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Dishonered 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Dishonered 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Dishonered 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Dishonered 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Europa Universalis 4 Sistem Gereksinimleri

Dishonered 2 Oyunu Hakkında

Dishonored 2 Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımcılığı yapılacak olan bir aksiyon-macera ve gizlilik tabanlı bir rol yapma oyunu. Dishonored adlı oyuna devam niteliğinde olan oyunun Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için, dünya çapında 11 Kasım 2016’da çıkışını gerçekleştirmiştir. Oyun, The Game Awards 2016 ödül töreninde En İyi Aksiyon/Macera Oyunu seçilmiştir.

Oyunun başlangıç bölümünde İmparatoriçe Emily Kaldwin olarak oynadıktan sonra, oyuncu oyunun geri kalanında sırasıyla birinci oyundaki prenses Emily Kaldwin veya kahraman Corvo Attano olarak oynayabilir. Oyuncu aynı zamanda gizlilik yolunu tercih edebilir veya etmeyebilir, buna bağlı olarak oyunu hiçbir düşmanı öldürmeden bitirebilir. Yapımcılar oynanış ile ilgili henüz nasıl olacağı belli olmasa da ‘üçüncü’ bir yolun olacağını da belirttiler. Birinci oyunda olduğu gibi, oyuncu Ada İmparatorluğu’nu ‘başka dünyadan gelen düşmanlardan’ kurtarmaya çalışacak. Hem Corvo Attano, hem de Emily Kaldwin, oyunda aynı görevlere uğrayabilecekler, fakat tekrar oynayabilme değerinin yükselmesi için ikisinin de görüş açıları farklı olacak, ve olaylar karşısında nasıl davranacakları değişiklik gösterebilecek. Corvo Attano birinci oyundaki güçlerine yine sahip olacak, aynı zamanda yapımcı daha gelişmiş ve detaylandırılmış özel güçlerin ve geliştirmelerin oyunda mevcut olacağını onayladı. Yetenek ağacı gibi daha gelişmiş bir geliştirme sistemi de oyunda mevcut olacak. Emily Kaldwin ise aynı şekilde birtakım yeni özel güçler kullanacak, örneğin bunlardan biri birinci oyunda Corvo Attano’nun sahip olduğu ‘Blink’ isimli özel güce benzeyen ve oyuncunun fiziksel temas olmadan uzak mesafeler kat edebilmesine yarayan ‘Far Reach’ isimli özel güç. Ayrıca yapımcı oyunun birinci oyundan daha geniş ve ayrıntılı zorluk derecelerinin olacağını, dolayısıyla oyunun çok daha zor ve zevkli olacağının garantisini vermiştir.

İlgili Yazı: Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Dishonered 2 Sistem Gereksinimleri

Dishonered 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 veya daha iyisi
  • Bellek:  8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7970 3GB veya daha iyisi
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Dishonered 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit sürümler)
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 / AMD FX-8350 veya daha iyisi
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB veya daha iyisi
  • Depolama: 60 GB kullanılabilir alan

Dishonered 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Dishonered 2 Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Dishonered 2 için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Dishonered 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Dishonered 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Dishonered 2 için 16 GB RAM önerilmektedir. Dishonered 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz