Oyun

Garena Free Fire Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Free Fire Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Free Fire Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Free Fire nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Free Fire Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Gold Rush Sistem Gereksinimleri

Garena Free Fire Oyunu Hakkında

Garena Free Fire (Free Fire Battlegrounds veya sadece Free Fire olarak da bilinir), 111 Dots Studio tarafından geliştirilenve Garena tarafından Android ve iOS için yayınlanan bir battle royale oyunudur. 2019’da dünya çapında en çok indirilen mobil oyun oldu.Popülerliği nedeniyle oyun, 2019’da Google Play Store tarafından “En İyi Popüler Oylama Oyunu” ödülünü aldı.Mayıs 2020 itibarıyla Free Fire, dünya çapında günlük 80 milyondan fazla aktif kullanıcıyla rekor kırdı.Kasım 2019 itibariyle, Free Fire dünya çapında 1 milyar doların üzerinde hasılat yaptı.

Garena şu anda Free Fire’ın Free Fire Max olarak adlandırılacak gelişmiş bir sürümü üzerinde çalışıyor.

Garena Free Fire, üçüncü şahıs nişancı ile oynanan, yalnızca çevrimiçi bir aksiyon-macera battle royale oyunudur.

Oyun, diğer oyuncuları öldürmek için silah ve ekipman arayan bir adadaki bir paraşütten düşen 50’ye kadar oyuncudan oluşur. Oyuncular başlangıç ​​pozisyonlarını seçmekte, ömürlerini uzatmak için silah ve malzemeleri almakta özgürdür. Oyuncular bir oyuna katıldıklarında adanın üzerinden uçacak olan bir uçakta olurlar. Uçak adanın üzerinden uçarken oyuncular istedikleri yere atlayabilir. Böylece düşmanlardan uzağa inmek için stratejik bir yer seçmelerine izin verir. İnişten sonra, oyuncular silahları ve faydalı eşyaları aramalıdır. Tıbbi ekipman, orta ve büyük silahlar, el bombaları ve özellikli diğer eşyalar adanın her tarafında bulunabilir. Oyuncuların nihai hedefi, adada çevrimiçi olarak maksimum 50-51 oyuncu ile hayatta kalmaktır; bu, oyuncuların yol boyunca karşılaştıkları tüm rakipleri ortadan kaldırmayı ve hayatta kalan tek kişi olmalarını sağlamayı gerektirir. Oyunun haritasının mevcut güvenli alanı zamanla küçülür ve hayatta kalan oyuncuları karşılaşmaya zorlamak için daha dar alanlara yönlendirir. Hayatta kalan son oyuncu veya takım, turu kazanır. Oyun, 7 Aralık Pazartesi günü eğitim haritasında değişikliklerin yanı sıra bazı güncellenmiş silahlar getiren büyük bir güncelleme alacak.

İlgili Yazı: Life is Strange 1 Sistem Gereksinimleri

Garena Free Fire Sistem Gereksinimleri

Garena Free Fire Android ve iOS Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Android 4.0 / iOS 8.0
  • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB RAM
  • Boş Depolama Alanı: 600 MB Boş Alan

Garena Free Fire Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Garena Free Fire Anroid Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Garena Free Fire için minimum Android 4.0 işletim sistemi gerekmektedir. Diğer Garena Free Android sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Garena Free Fire iOS Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Garena Free Fire için minimmu iOS 8.0 işletim sistemi gerekmektedir. Diğer Garena Free iOS sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz