Oyun

Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri: Hitman Absolution Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri: Hitman Absolution Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, hitman absolution tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Hitman Absolution Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Hitman Absolution nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Hitman Absolution Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Hitman Absolution Oyunu Hakkında

Oyundan önce; Diana Burnwood,Ajan 47’nin eskiden görev aldığı kişi, Teşkilat’ı sabote ediyor ve Teşkilat’ın varlığını açığa çıkarıyor. Teşkilat, Benjamin Travis’in yönetiminde yeniden düzenleniyor. Travis, ilk iş olarak, Ajan 47’ye Diana’yı öldürmesi için görev veriyor. Diana’ya ulaşınca, Ajan 47 silahıyla Diana’ya ölümcül olmayan bir atış yapıyor.Yaralanan Diana, yere düşüyor.Aralarında geçen bir konuşmada, Diana, Ajan 47’ye Victoria adlı kızı Teşkilat’tan korumasını söylüyor ve 47’ye bir mektup veriyor. Ajan 47,Victoria’yı,bulundukları binadan çıkarıyor, Travis’in kontrolündeki Teşkilat’tan bağımsız hale geliyor ve Victoria’yı Rosewood Yetimhanesi’ne götürüyor. Victoria’nın güvenliğinden emin olmak için, Kuşçu lakaplı bir kişiyle bir anlaşma yapıyor. Anlaşma şöyle: Ajan 47 Kral lakaplı, Kuşçu’nun rakibi olan kişiyi öldürürse, Kuşçu ona Victoria ile ilgili bilgi verecek. Ajan 47 bunu yapınca, Kuşçu, ayrıca daha sonra Ajan 47’nin malzemelerini alıyor. Pişmanlık sebebiyle (Diana’yı vurduğu için) başının arkasındaki barkodu kesen 47,Kuşçu’dan bir telefon çağrısı alıyor.

Blake Dexter adlı bir fabrika sahibinin Victoria’yla ilgili bir şeyler bildiğini öğrenen 47,Dexter’ın kaldığı Terminus adlı oteldeki odasına geliyor. Burada, Dexter’ın Victoria’yı kaçırmayı planladığını öğrenen 47, Sanchez adlı korumasını öldürmeye çalışıyor fakat Sanchez güçlü olduğu için başarısız oluyor. Sanchez 47’yi bayılttığında,47, Dexter’ın odasının kapısını kırarak yere düşüyor. Dexter masum bir bayan hizmetçiyi bir bıçak ile öldürüp bıçağı 47’nin eline yerleştiriyor. Daha sonra odayı yakan Dexter,koruması ve asistanı Layla Stockton ile oradan kaçıyor. Baygınlığı geçen 47, hemen odanın kapısını kapatıyor. 47, kendini polislerin kovaladığını öğrenince, Terminus’tan kaçıyor, ve Kuşçu’dan bir bilgi daha alıyor. Dexter’ın habercisi olan Dom Osmond’ı(ayrıca Kuşçu’nun rakibi) öldürüyor, ve Kuşçu’dan bir yardım çağrısı alıyor. Kuşçu, Dexter’ın Wade adlı bir suçlu ve adamlarına kendini(Kuşçu’yu) bulmaları ve Victoria’nın yerini bulmaları için görev verdiğini söylüyor. 47, Kuşçu’yu arayan adamları öldürüyor fakat daha sonra Kuşçu’nun ele geçirildiğini öğreniyor. Kuşçu, Wade’e Victoria’nın yerini söylüyor. 47, Rosewood’a geldikten sonra,Wade saldırmaya başlıyor. Wade’e ulaşıp onu ağır yaralayıyor. Bu sırada, Blake Dexter’ın oğlu Lenny Dexter, Victoria’yı oradan kaçırıyor. Wade’in üstündeki bir kibrit kutusundan Lenny’i nerede bulabileceğini öğrenen 47, ağır yaralı Wade’i yalnız başına ölüme terk ediyor ve Güney Dakota,Hope’a gidiyor.

İlgili Yazı: Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri

Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri

Hitman Absolution Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
  • İşlemci: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz veya AMD CPU Phenom II X4 940
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870
  • DirectX: 11

Hitman Absolution Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 64-bit Windows 8 (8.1) veya Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz veya AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 770 veya AMD GPU Radeon R9 290
  • DirectX: 11

Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Hitman Absolution Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Hitman Absolution minimum DirectX 11 gerektirmektedir. Diğer Hitman Absolution minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Hitman Absolution Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Hitman Absolution için 8 GB RAM tavsiye edilmektedir. Diğer Hitman Absolution önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz