Oyun

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri: Internet Cafe Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, internet cafe simulator tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Internet Cafe Simulator nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Internet Cafe Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator Oyunu Hakkında

İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe iş simülasyon oyunu. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bedeli çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermeleri için insanlardan puan satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize gelen insanların sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme!

İlgili Yazı: Assassin’s Creed Rogue Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri

Internet Cafe Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 veya daha iyisi
  • Depolama: 4500 MB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: 2.5 GHz Dual Core CPU
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970/Radeon RX470 veya daha iyisi
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Internet Cafe Simulator Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Internet Cafe Simulator için minimum RAM miktarı 2 GB’dir. Diğer Internet Cafe Simulator minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Internet Cafe Simulator Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Internet Cafe Simulator için önerilen RAM miktarı 4 GB’dir. Diğer Internet Cafe Simulator önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz