Oyun

Just Cause 2 Sistem Gereksinimleri: Just Cause 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Just Cause 2 Sistem Gereksinimleri: Just Cause 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, just cause 2 tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Just Cause 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Just Cause 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Just Cause 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Just Cause 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Resident Evil 2 Sistem Gereksinimleri Remake

Just Cause 2 Oyunu Hakkında

Just Cause 2, Avalanche Studios tarafından geliştirilen, Eidos Interactive tarafından yayınlanan ve Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için Square Enix tarafından dağıtılan bir 2010 aksiyon-macera oyunudur. 2006’nın Just Cause’un devamı, Avalanche Studios’un Avalanche 2.0 tarafından sağlanmıştır. Motor. Filmde diktatör Pandak “Baby” Panay’ı devirmek ve eski akıl hocası Tom Sheldon ile yüzleşmek için Panau’ya (Denizcilik Güneydoğu Asya’da kurgusal distopik bir ada ülkesi) gelen kurgusal Ajansın önemli bir operatörü olan Rico Rodriguez yer alıyor. Oyun, Rico’nun düşman militanlarla silahlarla savaşmasını ve oyuncuların nesneleri birbirine bağlamasını ve bir paraşütle havaya fırlamasını sağlayan bir kancayı içeriyor. Just Cause 2, oyuncuların Kaos puanları için Panau’daki görevleri tamamlamaları ve hükümet mülklerini yok etmeleri gereken Kaos Sistemini tanıtıyor. Bu noktalar, hikayenin ilerlemesi için çok önemlidir.

Oyun, Just Cause’un bir iyileştirmesi olarak geliştirildi; ekibi ilk oyunda kaçırılan fırsatları gördü, analiz etti ve geliştirdi. Sonuç olarak, görev tasarımı, yapay zeka ve çoğu temel oyun mekaniği elden geçirildi. Güneydoğu Asya’dan esinlenen Panau, ekip tarafından bir aksiyon oyunu için iyi bir yer olarak görülüyordu. Avalanche Studios, Just Cause 2’yi geliştirirken Square Enix London Studios ile birlikte çalıştı. 2007’de iki milyon oyuncuyu çeken bir demo ile duyuruldu.

Just Cause 2, hikayesini, silah oyununu ve görev tasarımını eleştirirken oynanışını, açık uçlu doğasını, dublörlerini, dünya tasarımını ve grafiklerini öven eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Dünya çapında altı milyon kopya satışı, orijinal tahminleri aştı. Oyun, piyasaya sürüldüğünde indirilebilir içerikle desteklendi ve çok oyunculu bir hayran projesi sonunda bir eklenti olarak onaylandı. Just Cause 3 adlı bir devam filmi 2015’in sonlarında yayınlandı.

İlgili Yazı: Sniper Elite 3 Sistem Gereksinimleri

Just Cause 2 Sistem Gereksinimleri

Just Cause 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8
 • İşlemci: Intel Core i5-520M / AMD Athlon 64 X2 4200
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 2600
 • VRAM: 512 MB VRAM
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 10

Just Cause 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3-2120 / AMD Phenom X3
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 250 / ATI Radeon HD 5750
 • VRAM: 1 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 10

Just Cause 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Just Cause 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Just Cause 2 için minimum 4 GB RAM gerekmektedir. Diğer Just Cause 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Just Cause 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Just Cause 2 için 1 GB Vram önerilmektedir. Diğer Just Cause 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz