Oyun

L.A. Noire Sistem Gereksinimleri: L.A. Noire Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

LA Noire Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan LA Noire Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde LA Noire nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için LA Noire Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: NBA 2K17 Sistem Gereksinimleri

L.A. Noire Oyunu Hakkında

L.A. Noire, Team Bondi tarafından geliştirilmiş, Rockstar Games tarafından Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için yayımlanmış üçüncü şahıs nişancı, dedektiflik ve neo-noir türünde bir video oyunudur. Oyun, PS3 ve Xbox 360 için Kuzey Amerika’da 17 Mayıs 2011’de, Avrupa’da 20 Mayıs 2011’de, PC için ise 8 Kasım 2011’de çıkışını gerçekleştirmiştir.

1947 yılında Los Angeles’ta geçen oyun, Cole Phelps adındaki bir polis dedektifinin Los Angeles’ta suçluların peşinde verdiği mücadeleyi konu almaktadır. Hikâye tabanlı ve ilerlemeli oyunda oyuncular, suçluları yakalamak, suçları/davaları çözmek gibi görevlerde kendilerini bulmaktadır. İşlenen cinayetlerde zanlıları bulmak için delil, kanıt toplamak gibi aşamalı detaylarla birlikte oyun 40’lı yılların dedektiflik atmosferini oyunculara yaşatmaktadır.

Oyun özellikle oyun dünyasına getirdiği yeni teknolojiyle göze çarpmaktadır. Yüz yakalama teknolojisi kullanarak yaratılmış gerçekçi yüz mimikleri herkes tarafından olumlu karşılanmıştır.

İlgili Yazı: NBA 2K19 Sistem Gereksinimleri

L.A. Noire Sistem Gereksinimleri

LA Noire Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit Service Pack 1 veya daha iyisi
  • İşlemci: Intel CPUs – Dual Core 2.2 GHz’den Quad Core 3.2GHz’a kadar; AMD CPUS – Dual Core 2.4Ghz’den Quad Core 3.2Ghz’a kadar
  • RAM: 2GB’den 8 GB’a kadar
  • Boş Alan: 16GB BOŞ
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600 GT 512MB to NVIDIA GeForce GTX 580 1536MB veya Radeon HD3000 512MB’den Radeon HD 6850 1024MB’e kadar
  • Ses Kartı: 100% DirectX 9 uyumlu

LA Noire Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

LA Noire Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

La Noire için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer La Noire minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

LA Noire Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

La Noire için 8 GB RAM önerilmektedir. Diğer La Noire önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz