Oyun

Max Payne 2 Sistem Gereksinimleri: Max Payne 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Max Payne 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Max Payne 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Max Payne 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Max Payne 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: World of Warships Sistem Gereksinimleri

Max Payne 2 Oyunu Hakkında

Max Payne 2: The Fall of Max Payne, 1 Haziran 2002 tarihinde duyuruldu. Finlandiyalı Remedy Entertainment tarafından Windows, Xbox ve PlayStation 2 sistemleri için üretilmiş bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Max Payne serinin ikinci oyununda da New York’taki macerasına kaldığı yerden devam eder. Serinin 2.oyunu da tıpkı ilk oyunda olduğu gibi farklılığını bullet-time (slow motion) türü sinemasal efektlerden ve konuları bağlamaya yardımcı grafik romanları kullanmasından almaktadır. The Fall of Max Payne’ nin PC versiyonu için Rockstar Games tarafından Kuzey Amerika’da 22 Haziran 2003 tarihinde, Avrupa’da 24 Haziran tarihinde yayınlanmıştır.

Valkyr davasının üzerinden iki yıl geçmiştir. Gerek Alfred Woden’ın araya girmesi gerekse Max’in çok fazla miktarda suçluyu öldürüp adeta şehre gecikmiş bir hizmet sunmuş gibi olması, Max’in olaylardan ceza almadan kurtulmasını sağlar. Max, Narkotik şubesindeki işini bırakıp tekrar göreve başladığı yere, New York Polis Departmanı’na bir cinayet masası dedektifi olarak geri döner. Bir gece sıradan bir devriye sırasında aldığı ihbarla olay yerine gider. Ama asıl ilgisini çeken gittiği yerin Rus mafyasının lideri Vladimir Lem’e ait oluşudur. Max olay yerinde işledikleri daha önceden planlanmış cinayetleri geriye hiç kanıt kalmayacak şekilde temizleyen ve kendilerine temizlik şirketi süsü veren silahlı adamlarla karşılaşır. Tam bu kovalamaca sırasında ilk oyunda Aesir şirket binası içinde kafasına giren kurşunla asansöre yığılan ve sonra ilginç bir şekilde ortadan kaybolan Mona Sax ile karşılaşır. Mona canlıdır ve o da görünüşe bakılırsa temizlikçilerin peşindedir. Mona’nın orataya çıkışı Max’e geçmişiyle ilgili geride bıraktığı bütün acı anıları yeniden hatırlatır. Max depoda yaşanan olayların tek açıklayıcısı olabilecek kişi olan Annie Finn adlı lisanslı silah tüccarının ölümüne engel olamamıştır. Temizlikçiler onu depoda gözlerinin önünde öldürmüştür. Böylece Max’in hayatındaki şiddet tufanı yine bir kadının ölümüyle gizemli bir şekilde başlamıştır.

İlgili Yazı: WWE 2K14 Sistem Gereksinimleri

Max Payne 2 Sistem Gereksinimleri

Max Payne 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000/XP
 • İşlemci: 1Ghz PIII / Athlon veya 1.2Ghz Celeron / Duron işlemci
 • Bellek: 256MB RAM
 • Grafikler: 32 MB AGP grafik kartı
 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0
 • Sabit Sürücü: 1.5 GB sabit sürücü alanı
 • Ses Kartı: DirectSound uyumlu ses kartı

Max Payne 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 2000/XP
 • İşlemci: 1Ghz PIII / Athlon veya 1.2Ghz Celeron / Duron işlemci
 • Bellek: 512MB RAM
 • Grafikler: Donanım T&L destekli 64 MB DirectX 9 uyumlu AGP grafik kartı
 • DirectX Sürümü: DirectX 9.0
 • Sabit Sürücü: 1.5 GB sabit sürücü alanı
 • Ses Kartı: DirectSound uyumlu ses kartı

Max Payne 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Max Payne 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Max Payne2 çin minimum 256 MB RAM gerekmektedir. Diğer Max Payne 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Max Payne 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Max Payne 2 için 512 MB RAM önerilmektedir. Diğer Max Payne 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz