Oyun

Medal of Honor: Warfighter Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Medal of Honor Warfighter Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Medal of Honor Warfighter Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Medal of Honor Warfighter nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Medal of Honor Warfighter Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Mount and Blade Warband Sistem Gereksinimleri

Medal of Honor Warfighter Oyunu Hakkında

Medal of Honor: Warfighter, Danger Close Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunudur. Bu, 2010’un Medal of Honor serisini yeniden başlatmasının ve Medal of Honor serisinin on dördüncü taksitinin devamı niteliğindedir. Başlık 23 Şubat 2012’de duyuruldu ve 23 Ekim 2012’de Kuzey Amerika’da, 25 Ekim 2012’de Avustralya’da ve 26 Ekim 2012’de Avrupa’da  Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox’ta yayınlandı 360. Oyunların tek oyunculu kampanyası, ABD özel kuvvetleri operatörü Preacher’ın ailesini dünya çapında yıllarca konuşlandırılmasından kopuk bulmak için eve döndüğünü ortaya çıkardığı için Medal of Honor’un kaldığı yerden devam ediyor. Oyun piyasaya sürüldükten sonra karışık eleştiriler aldı; Görsellere ve Frostbite 2 motorunun kullanımına övgülerle, ancak eleştiriler, konsollardaki düşük doku kalitesine, aksaklıklara, kafa karıştırıcı hikayeye ve zayıf yapay zekaya yönelikti.

İlgili Yazı: NBA 2K15 Sistem Gereksinimleri

Medal of Honor Warfighter Sistem Gereksinimleri

Medal of Honor Warfighter Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz ya da AMD Athlon X2 2.7 GHz
  • Grafik İşlemci: Nvidia 8800 GTS ya da AMD ATI Radeon 3870
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama Alanı: 20 GB

Medal of Honor Warfighter Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Quad 3.0 GHz ya da AMD Phenom II X4 3.0 GHz
  • Grafik İşlemci: Nvidia GTX 560  ya da AMD ATI Radeon 6950
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Depolama Alanı: 20 GB

Medal of Honor Warfighter Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Medal of Honor Warfighter Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Medal of Honor Warfighter için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer Medal of Honor Warfighter minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Medal of Honor Warfighter Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Medal of Honor Warfighter için 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer Medal of Honor Warfighter önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz