Oyun

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri: NFS Payback Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri: NFS Payback Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, nfs payback tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Need for Speed Payback Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Need for Speed Payback nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Need for Speed Payback Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Outlast Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Payback Oyunu Hakkında

Need for Speed Payback, 2015 yılında Ghost Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan bir sokak yarışı video oyunudur. Oyun, Need for Speed serisinin 22. oyunu olup Kasım 2017 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Need for Speed Payback, Las Vegas’ı temel alan kurgusal Fortune Valley kentinde ve çevresinde geçmektedir. Oyun, “aksiyon sürüşüne” odaklanmıştır ve sekanslar gibi aksiyon filmi çekmek için birlikte çalışan üç oynanabilir karaktere sahiptir. Önceki oyunun aksine, 24 saatlik bir gündüz-gece döngüsüne sahiptir ve bir çevrimdışı tek oyunculu mod içermektedir. Oyunda indirilebilir içeriklerle toplam 74 araca bulunmakta olup Toyota, Scion ve Ferrari lisans sorunları nedeniyle bu oyunda yer almamaktadırlar.

Need for Speed Payback, piyasaya sürüldüğünde genel olarak ortalama görüşler aldı. Eleştirmenler, önceki oyundaki problemlerin çözülmesini överken senaryolu hikayesini, serbest dolaşım sırasında polis takibinin olmayışını, yazılı polis kovalamacalarını, özelleştirme sırasında yağma kutusu benzeri mekanizmaları, zayıf arabayı eleştirdi. kullanım, gerçekçi olmayan araba hasarı ve diğer bazı sorunlar olmasını eleştirdiler.

İlgili Yazı: FIFA 15 Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri

Need for Speed Payback Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 veya daha güncel bir sürüm
 • İşlemci: Intel i3 6300 @ 3.8GHz veya AMD FX 8150 @ 3.6GHz
 • RAM: 6 GB
 • HDD: 30 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750 Ti, AMD Radeon HD 7850 veya daha iyi bir ekran kartı
 • DirectX: 11 Destekli

Need for Speed Payback Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 veya daha güncel bir sürüm
 • İşlemci: Intel i5 4690K @ 3.5GHz veya AMD FX 8350 @ 4.0GHz
 • RAM: 8GB
 • HDD: 30 GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 4GB, NVIDIA GeForceGTX 1060 4GB veya daha iyi bir ekran kartı
 • DirectX: 11 Destekli

Need for Speed Payback Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Need for Speed Payback Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Need for Speed Payback için minimum RAM miktarı 6 GB’dir. Diğer Need For Speed Payback minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Need for Speed Payback Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Need for Speed Payback için önerilen RAM miktarı 8 GB’dir. Diğer Need for Speed Payback önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz