Oyun

Portal Sistem Gereksinimleri: Portal 1 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Portal Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Portal Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Portal nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Portal Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Ring of Elysium Sistem Gereksinimleri

Portal Oyunu Hakkında

Portal™ Valve’in yeni tek kişilik oyunudur. Oyun gizemli Aperture Bilim Laboratuvarlarında geçmekte, Portal evrendeki en yenilikçi oyunlarından biri olarak biliniyor ve oyunculara, oynanabilirliği saatlerce sürecek eşsiz bir oyun vaat ediyor.

Oyun, oyuncuların gideceği yolu değiştirmek, etrafta verilen ipuçlarıyla oyuncuyu doğru yolu bulması konusunda düşündürmek ve tahmin etmesini sağlamak üstüne tasarlanmıştır. Portal silahı, Half-Life® 2’nin Yer Çekimi Silahına benzerlik göstermektedir, tek fark Portal silahı ile her durumda kendi yolunuzu çizersiniz.

Oyuncular fiziksel bulmacaları çözmeli ve açılan portallar ile objelere ve kendilerine manevra vererek mücadele etmeliler.

İlgili Yazı: Shadow of War Sistem Gereksinimleri

Portal Sistem Gereksinimleri

Portal Minimum Sistem Gereksinimleri

  • 1.7 GHz İşlemci, 512MB RAM, DirectX® 8.1 destekli Ekran Kartı (SSE desteği gerekir), Windows® 7(32/64-bit)/Vista/XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

Portal Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Pentium 4 İşlemci (3.0GHz ya da daha iyisi), 1GB RAM, DirectX® 9 destekli Ekran Kartı, Windows® 7(32/64-bit)/Vista/XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

Portal Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Portal Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Portal için minimum 512 MB RAM gerekmektedir. Diğer Portal minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Portal Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Portal için 1 GB RAM tavsiye edilmektedir. Diğer Portal önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz