Oyun

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri, tavsiye edilen sistem gereksinimleri neler

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Rainbow Six Siege Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Rainbow Six Siege Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Crysis 2 Sistem Gereksinimleri

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Oyunu Hakkında

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster.

Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.

Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

Dünyanın dört yanından üst seviye eğitimli Özel Kuvvet operatörleri arasından ekibini oluştur. Düşman hareketlerini izlemek için son teknolojiden faydalan. Duvarları havaya uçurarak yeni ateş hatları aç, zemin ve tavanları delerek sızma noktaları aç. Elindeki müthiş envanterden her türlü silah ve cihazı kullanarak düşmanın yerini tespit et, çeşitli manevralarla yanılt ve onları çevrelerindeki her şeyle birlikte yok et.

İlgili Yazı: Call of Duty Modern Warfare 3 Sistem Gereksinimleri

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri

Rainbow Six Siege Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit zorunlu)
  • İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
  • RAM: 6GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 destekli ve 1GB VRAM)
  • HDD: 30GB

Rainbow Six Siege Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64 bit zorunlu)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz veya daha iyisi veya AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz veya daha iyisi
  • RAM: 8GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (veya GTX760 / GTX960) veya AMD Radeon HD 7970 (veya R9 280x [2GB VRAM] / R9 380 / Fury X)
  • HDD: 47GB

Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Rainbow Six Siege Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

6 GB ram, Rainbow Six Siege için minimum RAM miktarıdır. Diğer Rainbow Six Siege minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Rainbow Six Siege Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

8 GB RAM, Rainbow Six Siege için önerilen RAM miktarıdır. Diğer Rainbow Six Siege önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz