Oyun

Slime Rancher Sistem Gereksinimleri: Slime Rancher Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Slime Rancher Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Slime Rancher Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Slime Rancher nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Slime Rancher Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Total War Attila Sistem Gereksinimleri

Slime Rancher Oyunu Hakkında

Slime Rancher, Amerikan bağımsız stüdyo Monomi Park tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir birinci şahıs yaşam simülasyonu macera video oyunudur. Oyun, 1 Ağustos 2017’de Windows, macOS, Linux ve Xbox One’da resmi bir sürümle Ocak 2016’da erken erişim başlığı olarak piyasaya sürüldü.21 Ağustos 2018’de bir PlayStation 4 sürümü yayınlandı. Gizli stil paketi olarak bilinen bir DLC 18 Haziran 2019’da yayınlandı.

Oyun açık bir dünyada ve birinci şahıs bakış açısıyla oynanır. Oyuncu Beatrix LeBeau adlı bir karakteri kontrol ediyor, Dünya’dan çok uzak bir gezegene, bir “balçık çiftçisinin” hayatını yaşamak için uzaklara taşınan, çiftliğini inşa etmekten ve Uzak Mesafe dünyasını keşfetmekten ibaret. sümükleri toplamak, büyütmek, beslemek ve yetiştirmek için. Slimes, çeşitli boyut ve özelliklere sahip jelatinimsi canlı organizmalardır.

Oyunun ana ekonomik yönü, uygun gıda maddelerini zayıflatmak etrafında dönüyor, böylece onlar daha sonra çiftliğin ekipmanlarında veya çiftlik binalarında iyileştirmeler satın almak için kullanılan Newbucks karşılığında satılabilecek “fidanlar” üretiyorlar. Oyuncu, karakteri çeşitli ortamlarda hareket ettirir ve vakum araçlarıyla (“Vacpack”, vakum ve sırt çantasının bir portmanteau’su olan “Vacpack” olarak adlandırılır) emerek balçıkları, yiyecekleri ve yavruları toplayabilir. Bir seferde yalnızca sınırlı sayıda öğe ve öğe türü depolayabilirler ve daha fazlasını toplayabilmek için topladıkları öğeleri boşaltmak için çiftliklerine geri dönmeleri gerekir. Oyuncu, yiyeceklerini depolamak için topladıkları sümükleri ve çiftliklerini barındırmak için çeşitli muhafazalar satın almalı ve yükseltmelidir. Yükseltmeler ayrıca karakterin evinde, vakumda ve çiftliğin kendisinde estetik yükseltmeler olabilir.

İlgili Yazı: WWE 2K18 Sistem Gereksinimleri

Slime Rancher Sistem Gereksinimleri

Slime Rancher Windows Sistem Gereksinimleri

 • OS: Windows 7+
 • İşlemci: 2.2GHz Dual Core
 • RAM: 4 GB
 • Grafikler: 512MB VRAM
 • DirectX: Version 11
 • Gerekli Alan: 1 GB

Slime Rancher MacOS Sistem Gereksinimleri

 • OS: OSX 10.11+
 • İşlemci: 2.2GHz Dual Core
 • RAM: 4 GB
 • Grafikler: OpenGL 3.2 uyumlu, 512 MB VRAM
 • Gerekli Alan: 1 GB

Slime Rancher Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Slime Rancher Windows Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Slime Rancher Windows için minimum 4 GB RAM gerekmektedir. Diğer Slime Rancher Windows sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Slime Rancher macOS Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Slime Rancher macOS için 2.2Ghz Dual Core işlemci gerekmektedir. Diğer Slime Rancher macOS sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz