Oyun

Sniper Ghost Warrior 1 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Sniper Ghost Warrior 1 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Sniper Ghost Warrior 1 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Sniper Ghost Warrior 1 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Sniper Ghost Warrior 1 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: The Amazing Spider-man Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 1 Oyunu Hakkında

Isla Trueno’nun demokratik hükümeti devrildiğinde, saldırgan ve düşmanca bir askeri komuta iktidara gelir. İsyancıların yalnızca bir keskin nişancının üstesinden gelebileceği hedefleri gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için yüksek eğitimli özel bir operasyon birimi gönderilir. Oyuncular, yoğun keskin nişancı görevlerine ek olarak, silahlarla ilgili hünerlerinin insansız isyancılara çok yardımcı olacağı çeşitli saldırı senaryolarında da yer alacaklar. Sniper: Ghost Warrior, oyunun hem zorlu hem de eğlenceli olması için oyunculara yeni yollarla meydan okumayı amaçlamaktadır.

City Interactive’in özel yeni nesil oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Sniper: Ghost Warrior, etkileyici bir görsel ve teknolojik oyun deneyimi sunar ve mermi yörüngesini, mermi düşüşünü ve rüzgar, sis ve yağmur gibi çevresel etkileri ölçen gerçekçi bir balistik sistemi içerir. Çok çeşitli tek ve çok oyunculu seviyeleri kapsayan oyuncular, çeşitli zorlu arazilerle karşılaşacaklar. Oyuncular, son derece eğitimli özel bir operasyon biriminde seçkin bir keskin nişancı olan Hayalet Savaşçı rolünü üstlenirler ve takip, hedef tespiti, gözetleme ve atış doğruluğu sanatındaki benzersiz becerileri görev başarısını belirleyecek. Gizli görevler, oyuncuları her seferinde bir kafa vuruşuyla düşman düşmanları ortadan kaldırmaya çalışırken fark edilmeden çalışmaya zorlar.

İlgili Yazı: Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 1 Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 1 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
 • İşlemci: Intel Pentium 4 2.53GHz / AMD Athlon XP 2600+
 • Ekran Kartı: GeForce 7600 GT / Mobility Radeon X1600
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 1 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 5 Gb Boş Alan
 • Direct X Versiyonu: DirectX 9

Sniper Ghost Warrior 1 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo @ 2.2 GHz / AMD Athlon 64 X2 4600+
 • Ekran Kartı: GeForce 8800 / Radeon HD 2900
 • Kullanılmayan Ram Miktarı: 2 GB RAM
 • Boş Depolama Alanı: 5 Gb Boş Alan
 • Direct X Versiyonu: Directx 9

Sniper Ghost Warrior 1 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Sniper Ghost Warrior 1 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sniper Ghost Warrior 1 için minimum 1 GB RAM gerekmektedir. Diğer Sniper Ghost Warrior 1 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Sniper Ghost Warrior 1 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sniper Ghost Warrior 1 için 2 GB RAM önerilmektedir. Diğer Sniper Ghost Warrior 1 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz