Oyun

Star Wars: Jedi Fallen Order Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Star Wars: Jedi Fallen Order Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Star Wars: Jedi Fallen Order Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Star Wars: Jedi Fallen Order nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Star Wars: Jedi Fallen Order Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Tekken 7 Sistem Gereksinimleri

Star Wars Jedi Fallen Order Oyunu Hakkında

Respawn Entertainment’tan yeni bir üçüncü şahıs aksiyon-macera oyunu olan Star Wars Jedi: Fallen Order’da galaksiyi kapsayan bir macera sizi bekliyor. Bu anlatı odaklı, tek oyunculu oyun, sizi Bölüm 3: Sith’in İntikamı olaylarının ardından Order 66’nın tasfiyesinden kıl payı kurtulan bir Jedi Padawan rolüne sokuyor. Jedi Düzeni’ni yeniden inşa etme arayışında, eğitiminizi tamamlamak, yeni güçlü Kuvvet yetenekleri geliştirmek ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmak için parçalanmış geçmişinizin parçalarını toplamanız gerekir – hem de İmparatorluğun ve ölümcüllüğünün bir adım önünde kalarak Engizitörler.

Oyuncular, yeteneklerinize hakim olurken, filmlerde görüldüğü gibi yoğun Star Wars ışın kılıcı savaşlarını sunmak için tasarlanmış sinematik olarak yüklü ışın kılıcı ve Kuvvet savaşına girecekler. Oyuncular, rakiplerinizin üstesinden gelmek ve yolunuzdaki gizemleri çözmek için Jedi eğitiminizi akıllıca kullanırken, düşmanlara stratejik olarak yaklaşmalı, güçlü ve zayıf yönlerini ölçmeli.

Star Wars hayranları, ikonik yerleri, silahları, teçhizatı ve düşmanları tanıyacak ve aynı zamanda Star Wars’a yeni yeni karakterler, mekanlar, yaratıklar, droidler ve düşmanlardan oluşan bir kadroyla tanışacaklar. Bu otantik Star Wars hikayesinin bir parçası olarak, hayranlar yakın zamanda İmparatorluk tarafından ele geçirilen bir galaksiyi araştıracaklar. Bir Jedi kahramanı olan bir kaçak olarak, İmparatorluk Jedi’ı tamamen silmeye çalışırken, oyuncuların uzun süredir yok olmuş bir medeniyetin gizemlerini keşfederken Jedi Düzeni’nin kalıntılarını yeniden inşa etmek için hayatta kalmak için savaşması gerekecek.

İlgili Yazı: Unturned Sistem Gereksinimleri

Star Wars Jedi Fallen Order Sistem Gereksinimleri

Star Wars Jedi Fallen Order Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
 • İşlemci: AMD FX-6100/Intel i3-3220 veya eş değeri
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7750, NVIDIA GeForce GTX 650 veya eş değeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

Star Wars Jedi Fallen Order Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
 • İşlemci: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K veya eş değeri
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070/GTX1660Ti veya eş değeri
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 55 GB kullanılabilir alan

Star Wars Jedi Fallen Order Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Star Wars Jedi Fallen Order Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Star Wars: Jedi Fallen Order için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Star Wars: Jedi Fallen Order minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Star Wars Jedi Fallen Order Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Star Wars: Jedi Fallen Order için 16 GB RAM önerilmektedir. Diğer Star Wars: Jedi Fallen Order önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz