Oyun

Survivor Royale Sistem Gereksinimleri: Survivor Royale Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Survivor Royale Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Survivor Royale Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Survivor Royale nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Survivor Royale Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Tomb Raider Sistem Gereksinimleri

Survivor Royale Oyunu Hakkında

“En fazla 100 oyuncu, büyük bir haritaya yayılır. Oyuncuların hepsi silahsız olarak başlar ve savaşarak haritanın genelinde rastgele çıkan silahları ve teçhizatları bulmak zorunda kalır. 20 dakika boyunca oynanabilir alan küçülür ve yaşayan oyuncuları sadece tek bir kişi hayatta kalıncaya kadar birbirleriyle ölümüne savaşmak zorunda bırakır.

İlgili Yazı: Dota 2 Sistem Gereksinimleri

Survivor Royale Sistem Gereksinimleri

  • Survivor Royale bilgisayarda bir Android emülatörü yardımıyla oynanabilir. Bu emülatorü eğer bilgisayarınız kaldırıysa, genel olarak oyunu da kaldıracaktır denilebilir. Ortalama bir bilgisayar bu durum için yeterlidir.

Survivor Royale Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Survivor Royale Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Oynamak için kullandığınız emülatörü bilgisayarınız kaldırıyorsa muhtemelen bu oyunu da kaldıracaktır. Diğer Survivor Royale sistem gereksinimleri detaylı olarak sitemizde mevcuttur.

Yorum Yaz