Oyun

The Amazing Spider-man Sistem Gereksinimleri: The Amazing Spider-man Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

The Amazing Spider-man Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan The Amazing Spider-man Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde The Amazing Spider-man nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için The Amazing Spider-man Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Sistem Gereksinimleri

The Amazing Spider-man Oyunu Hakkında

The Amazing Spider-Man, Marvel Comics karakteri Spider-Man’e dayanan bir açık dünya aksiyon macera video oyunudur ve aynı adlı 2012 filmidir. Beenox tarafından geliştirilmiş ve Activision tarafından yayınlanmıştır. 26 Haziran’da Kuzey Amerika’da ve 29 Haziran 2012’de Avrupa’da Nintendo DS, PlayStation 3, Xbox 360, Wii, Android, iOS ve Microsoft Windows için yayınlandı. Wii U için bir sürüm Mart 2013’te Kuzey Amerika ve Avrupa’da The Amazing Spider-Man: Ultimate Edition olarak her iki bölgede de yayınlandı.Bir PlayStation Vita versiyonu da Kasım 2013’te yayınlandı. Bir devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2, Nisan 2014’te, filmin devamına dayalı olarak serbestçe yayınlandı.

Oyun Gerard Lehiany tarafından yönetildi ve Seamus Kevin Fahey,Benjamin Schirtz ve Gérard Lehiany tarafından yazılmıştır. Hikayesi, oyunun devam filminde devam eden The Amazing Spider-Man filminin alternatif bir sonsözü olarak hizmet ediyor ve oyunların film evreninin alternatif bir versiyonunu oluşturduğunu ima ediyor.Filmdeki olaylardan aylar sonra, Oscorp’un Curt Connors’ın Manhattan’a yaptığı araştırmayı kullanarak yarattığı bir dizi türler arası deneyler ve popülasyonuna ölümcül bir virüs bulaştırarak Örümcek Adam’ı Gwen Stacy ve Connors ile güçlerini birleştirip bir Çare. Bu arada, yeni Oscorp CEO’su Alistair Smythe, şehrin kurtarıcısı olarak anılmak için kendi tedavisini geliştirmeye ve planlarına müdahale ettiği için Örümcek Adam ve Connors’ı ortadan kaldırmaya çalışıyor.

Oyunun Nintendo 3DS ve Wii sürümleri aynı zamanda oyunun diğer sürümlerinin senaryosunu ve planını da içerir, ancak açık dünya ortamına sahip olmayan çok farklı ve daha doğrusal bir oyun içerir ve bunun yerine oyuncunun bir bir merkezden seviye, bu durumda Stan’in dairesi, çoğunlukla doğrusal bir seviyede oynamadan önce. Yerel olarak 3DS için tasarlandı ve daha sonra Wii’ye taşındı.

İlgili Yazı: Unreal Engine 4 Sistem Gereksinimleri

The Amazing Spider-man Sistem Gereksinimleri

The Amazing Spider-man Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / XP SP3 / Vista SP2
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6 GHz veya AMD Athlon 64 X2 3800+ İşlemci
 • RAM: 3 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu Shader Model 3.0 Ekran Kartı
 • Hard Disk: 8.1 GB Hard Disk alanı
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu Ses Kartı

The Amazing Spider-man Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 / XP SP3 / Vista SP2
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad 2.4 GHz veya AMD Athlon II X4 2.6 GHz İşlemci
 • RAM: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: 512 MB DirectX 9.0c uyumlu Shader Model 3.0 Ekran Kartı
 • Hard Disk: 8.1 GB Hard Disk alanı
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu Ses Kartı

The Amazing Spider-man Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

The Amazing Spider-man Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

The Amazing Spider-Man için minimum 3 GB RAM gerekmektedir. Diğer The Amazing Spider-Man minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

The Amazing Spider-man Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

The Amazing Spider-Man için 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer The Amazing Spider-Man önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz