Oyun

The Witcher 2 Sistem Gereksinimleri: The Witcher 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

The Witcher 2 Sistem Gereksinimleri: The Witcher 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, witcher 2 tavsiye edilen sistem gereksinimleri

The Witcher 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan The Witcher 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde The Witcher 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için The Witcher 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Assassin’s Creed 4 Black Flag Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Oyunu Hakkında

The Witcher 2: Assassins of Kings, Polonyalı oyun stüdyosu CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows ile Xbox 360 platformları için hazırlanan üçüncül kişi bakış açılı RPG oyunu. 17 Mayıs 2011’de yayınlanan oyun 2007 yapımı The Witcher’ın devamı niteliğindedir. Kendisinden önce gelen oyun gibi konusu Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı adı taşıyan romanına dayanmaktadır.

Giriş sırasında Rivialı Geralt, Mavi Şeritliler (Blue Stripes) olarak bilinen Temerya özel kuvvetlerinin komutanı Vernon Roche tarafından bir ceza evinde Temerya kralı Foltest suikastı ile ilgili sorguya çekilir. Geralt koruması olarak görev yaptığı sırada Foltest’ın ölümüne yol açan olayları anlatır. Foltest Temerya’nın soylu aileleri tarafından kendisine karşı başlatılan ayaklanma sırasında isyancılar tarafından esir tutulan gayrimeşru çocukları, Anais ve Boussy’i kurtarmak için kendi kişisel savaşını başlatmıştır. Foltest çocuklarını bulduğu sırada kör bir keşiş kılığındaki bir suikastçı tarafından öldürülür. Geralt henüz tepki dahi veremeden kaçan suikastçı Geralt’ı Foltest’ın cesediyle baş başa bırakır. Geralt Temerya askerleri tarafından yakalanıp kral katili damgası yer. Savunmasını dinledikten sonra Roche, Geralt’ın masum olduğuna karar verir ve ceza evinden kaçmasına yardım eder. Bir sahire ve Geralt’ın arkadaşı olan Triss Merigold, Roche ve Geralt birlikte kral katilini aramak üzere Flotsam adlı bir ticaret kasabasına doğru yola çıkarlar.

İlgili Yazı: Detroit Become Human Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Sistem Gereksinimleri

The Witcher 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya eşdeğer AMD
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800, 512 MB hafıza veya eşdeğer ATI
  • RAM: Windows XP için 1 GB / Windows Vista için 2 GB
  • Sabit Disk: 8 GB boş alan

The Witcher 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Quad Core yada eşdeğer AMD
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 260, 1 GB hafıza/ Radeon HD 4850 (1 GB hafıza)
  • RAM: Windows XP için 3GB / Windows Vista ve Windows 7 için 4 GB
  • Sabit Disk: En az 16 GB boş alan

The Witcher 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

The Witcher 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

The Witcher 2 için minimum 1 GB RAM gerekmektedir. Diğer The Withcer 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

The Witcher 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

The Witcher 2 için 3 / 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer The Witcher 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz