Oyun

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Titanfall 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Titanfall 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Titanfall 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Total War Warhammer 1 Sistem Gereksinimleri

Titanfall 2 Oyunu Hakkında

Titanfall 2, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı video oyunu dur. 2014’te çıkan Titanfall ‘un devamı olan oyun, 28 Ekim 2016’da Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için dünya çapında piyasaya sürüldü. Titanfall 2’de oyuncular mekha tarzı dış iskeletleri olan Titanları ile çevik olan ve duvardan koşmaya, gizlemeye kadar çeşitli becerilerle donatılmış pilotları kontrol ediyorlar. Bir bilimkurgu evreninde yer alan tek oyuncu modu, akıl hocası öldürüldükten sonra akıl hocasının Titan’ı BT-7274 ile bağlanan Frontier Militia’dan bir tüfekçi olan Jack Cooper’ın hikâyesini anlatıyor. Birlikte, Yıldızlararası Üretim Şirketi’nin (IMC) Militia gezegeni olan Harmony’i yok etmekle tehdit eden bir süper silah başlatmasını durdurmak için bir maceraya giriştiler.

Oyunun iki yıllık geliştirme süreci 2014’ün ortalarında başladı. Oyuna tek oyuncu modunu ekleme kararı geldi çünkü takım oyunun oyuncu kitlesini genişletmek istedi. Farklı fikirler ve prototipler geliştirdiler ve bunları tek bir tutarlı mod oluşturmak için entegre ettiler. Gargantia on the Verdurous Planet ve arkadaş polis filmlerinin yanı sıra Half-Life video oyunu, oyunun tek oyunculu moduna ve anlatımına ilham verdi. Ekip ayrıca ilerleme sistemini elden geçirdi ve oyunu daha adil hale getirmek için çok oyunculu modda ince değişiklikler yaptı. Valve’in Source motoru oyuna güç veriyor. Stephen Barton oyunun müziğini bestelemek için geri döndü.

Oyun çıktıktan sonra büyük beğeni topladı. Tek oyunculu modu tasarımı ve yürütülmesi nedeniyle, çok oyunculu modu orijinal oyunun temeli üzerine inşa edildiği için övüldü. Titanfall 2, ticari olarak düşük performans gösterdi; çoğu, muazzam performansını, Battlefield 1 ve Call of Duty: Infinite Warfare’in arasına yerleştirilen kalabalık bir serbest bırakma penceresinde satışa atfediyor.

İlgili Yazı: Vampyr Sistem Gereksinimleri

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri

Titanfall 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Win 7/8/8.1/10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i3-6300t veya eşdeğer
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Titanfall 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Win 7/8/8.1/10 64bit
 • İşlemci: Intel Core i5-6600 veya eşdeğer
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480 8GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

Titanfall 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Titanfall 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Titanfall 2 için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Titanfall 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Titanfall 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Titanfall 2 için 16 GB RAM önerilmektedir. Diğer Titanfall 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz