Oyun

WWE 2K14 Sistem Gereksinimleri: WWE 2K14 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

WWE 2K14 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan WWE 2K14 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde WWE 2K14 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için WWE 2K14 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: WWE 2K16 Sistem Gereksinimleri

WWE 2K14 Oyunu Hakkında

WWE 2K14, oyun şirketi THQ’nun batması sonucu oyun haklarını satın alan 2K Sports tarafından yapılan ilk WWE oyunudur. Oyunun geliştiriciliğini her zaman olduğu gibi Yuke’s üstlenmiştir. Avrupa’da ve Amerika’da 29 Ekim, Japonya’da ise 30 Ekim 2013’te satışa sunulmuştur.

Çıkış platformları arasında Xbox 360 ve Playstation 3 bulunur. Oyunun artık klasikleşen modu “WWE Universe” bu versiyonda yine gelişmiş haliyle karşımıza çıkmaktadır. Oyuna yeni eklenen “30 Years of WrestleMania” modu ile WWE’nin en büyük şovu olan WrestleMania tarihindeki maçlar yapılmaktadır. Özel versiyonlarında bulunan “The Streak Mod” ile de The Undertaker’ın WrestleMania’daki tarihi maçları yapılabilmektedir.

Oyunun bu modu WrestleMania’daki ilk maçla başlıyor. Bu maç Andre Giant ve Hulk Hogan arasında yapıldığı maçtır. Öte yandan son maç ise Wrestlemania XXIX’daki The Rock John Cena maçıdır.30 Years Of WrestleMania modunda diğer maça geçmek için karşılaşma görevlerini (match objectives) tamamlamalıdır. Kilitli adamları açmak için tarihsel görevleri (historical objectives) tamamlamak gerekiyor.

Oyunun DLC’leri arasında “NwO Pack” yer alır ve isteyenleri XBOX Live veyahut Playstation Network üzerinden satın alabilir. Oyundaki en güçlü güreşçiler arasında CM Punk ve John Cena yer alır. Create A Superstar moduna eklenen yeni özellik ile isteyen oyuncular yarattıkları karakterlere gerçek süperstar takviyelerinde bulunabilirler.

İlginizi Çekebilir: https://sekillinickyazma.com.tr/pubg-sekilli-nick/

Oyunun çevrim içi sunucuları hali hazırda sürmektedir. Rütbe (rank) sistemi mevcuttur. Çok oyunculu modları arasında en çok tercih edileni ise “One On One – Normal Match”ve “Money In The Bank”dir. Oyuna eklenen yeni grafik motoru neticesinde serinin bir önceki oyununa göre buglar (oyun açıkları) düzeltilmez ve daha temiz bir oynanış sunmuştur. 2K ağırlığının tam olarak hissedilmediği yönünde düşünceye sahip bir kesim oyuncu kitlesine sahiptir.

İlgili Yazı: Asphalt 9 Sistem Gereksinimleri

WWE 2K14 Sistem Gereksinimleri

WWE 2K14 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows® Vista
 • İşlemci: 2 GHz Dual Core CPU
 • RAM:2 GB RAM
 • Boş Disk Alanı: 20 GB Boş Alan
 • Ekran Kartı:256 MB Video Memory NVIDIA GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 2600 XT veya daha iyisi
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

WWE 2K14 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi : Windows® 7
 • İşlemci: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz veya Athlon X2 2.7 GHz) CPU
 • RAM: 4 GB RAM
 • Boş Disk Alanı: 20 GB Boş Alan
 • Ekran Kartı:512MB vRAM ATI Radeon HD 3000 Series/NVIDIA GeForce 9000 Series veya daha iyisi
 • Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

WWE 2K14 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

WWE 2K14 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

WWE 2K14 için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer WWE 2K14 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

WWE 2K14 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

WWE 2K14 için 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer WWE 2K14 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz