Oyun

Battlefield: Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Battlefield: Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Battlefield: Bad Company 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Battlefield: Bad Company 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Battlefield: Bad Company 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Battlefield Hardline Sistem Gereksinimleri

Battlefield Bad Company 2 Oyunu Hakkında

Battlefield: Bad Company 2 (kısaca BFBC2 ya da BC2), Electronic Arts firmasının, Battlefield: Bad Company’nin devamı niteliğindeki, Battlefield serisi için hazırladığı video oyunudur. Oyun Digital Illusions CE tarafından geliştirilmiş, Electronic Arts firması tarafından 2 Mart 2010’da Kuzey Amerika’da, 4 Mart 2010’da Avustralya’da, 5 Mart 2010’da Avrupa’da, 11 Mart 2010’da Japonya’da ve daha sonraki günlerde ise dünyanın geri kalanında piyasaya dağıtılmış günümüz savaşlarını konu edinen birinci şahıs nişancı türünde bir oyundur. Battlefield: Bad Company 2 de Battlefield: Bad Company’de olduğu gibi senaryolar üzerine kuruludur. Oyun ilk olarak II. Dünya Savaşı ile başlıyor. Pasifik Cephesi’nde Japonlara karşı çarpışıyoruz. Görevimiz çok önemli bir bilim adamını kaçırmak. Oyunda ilerledikçe modern zamana geliyoruz. Sovyetler Birliği dünyayı kontrol altına almaya başlamıştır. Alaska topraklarını bile işgal edecek güçtedirler artık, Soğuk Savaş yerini boğaz boğaza bir mücadeleye bırakacaktır. Fakat ABD, Sovyetler Birliği karşısında geri adım atmayacaktır. Her görevde 4 kişiden oluşan takım arkadaşlarımızla beraber mücadele verilmektedir. Battlefield Bad Company 2’deki görevler oldukça heyecanlıdır. Bazen rehine kurtarmaya çalışıyor, bazen Ruslara karşı savunmamız gereken bir bölgeyi canla başla koruyoruz. Bazen ise kendimizi amansız bir takibin içinde buluyoruz. Düşmanlarınızın yapay zekâsı çok da gelişmiş değil, ancak uzaktan iyi nişan alabiliyorlar, ayrıca kalabalık olduklarında kurtulma ihtimaliniz çok az. Kimisi elinde roketatarlarla, kimisi av tüfeği ile peşinize düşüyor. Ekibinizde bulunan silah arkadaşlarınızın da zeki olduğu söylenemez, çatışmalarda fark yaratamıyorlar.

İlgili Yazı: Bus Simulator 16 Sistem Gereksinimleri

Battlefield Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri

Battlefield Bad Company 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz
  • Bellek: 2GB
  • Ekran Kartı: 256 MB Ekran Kartı (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
  • DirectX®: DirectX 9, 10, and 11 destekli
  • Depolama: 15 GB

Battlefield Bad Company 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista veya Windows 7
  • İşlemci: Intel Core 2 veya daha iyisi
  • Bellek: 2GB
  • Ekran Kartı: 512 MB Ekran Kartı (GeForce GTX 260/ ATI Radeon 4870)

Battlefield Bad Company 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Battlefield Bad Company 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Battlefield: Bad Company 2 için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer Battlefield: Bad Company 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Battlefield Bad Company 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Battlefield: Bad Company 2 için 512 MB Vram’e sahip ekran kartı önerilmektedir. Diğer Battlefield: Bad Company 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz