Oyun

Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri: COD Infinite Warfare Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Call of Duty Infinite Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Call of Duty Infinite Warfare nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Call of Duty Infinite Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Escape from Tarkov Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Infinite Warfare Oyunu Hakkında

Call of Duty: Infinite Warfare, Infinity Ward tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayımcılığı yapılan birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Call of Duty serisinin 13. oyunudur. Oyunun çıkış tarihi tüm platformlar (Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One) için 4 Kasım 2016 dır.

Oyunun özel versiyonu ile birlikte gelen Call of Duty 4: Modern Warfare’ın Remastered versiyonu Raven Software tarafından geliştirilmiştir. Oyunun tanıtım videosu (Infinite Warfare Reveal Trialer) YouTube’da en çok dislike alan 2. video dur.

Ayrı zamanda oyunda Game of Thrones’dan (Televizyon dizisi) tanıdığımız Jon Snow(Kit Harington) ve UFC şampiyonu Conor McGregor yer alıyor.

Oyun uzayda (Güneş Sistemi) geçmektedir ve yer çekimi olmayan ortamlar vardır. Karakterler gelişmiş zırhlarla donatılmışlardır, yer çekimsiz ortamda kanca fırlatarak veya jetpack kullanarak hareket edilebilir ve aynı zamanda hook ile düşman öldürmek mümkündür. Belirli bir sınıra kadar bağımsız bir şekilde uzay gemisi kullanılabilir ve savaşılabilir. Düşmanı takip edip üzerine yapışarak patlayan robot örümcekler, yerçekimini engelleyen ekipmanlar bulunmaktadır. Senaryonun bir kısmı belli bir kronolojik sıraya göre değil, oyuncunun istediği sıraya göre devam eder. Genellikle bölümlerin başına ekipman ve silah sevilir ve özelleştirilebilir. Uzayda geçen bazı bölümlerde oyuncu bir nesneye halat fırlatarak tutunabilir veya but düşmana halat ile yapışarak etkisiz hale getirebilir.

İlgili Yazı: Garry’s Mod Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Infinite Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core İ3-530 2.9 GHz  veya AMD Phenom X4 810
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 470 veya AMD Readon HD 6970
 • Ram: 6 GB
 • Saklama Alanı Alan: 60 GB
 • DirectX: DirectX 11

Call of Duty Infinite Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
 • İşlemci: Intel Core İ7-4785T 4-Core 2.2 GHz  veya AMD FX 8320
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960 2 GB veya AMD Readon R9 380
 • Ram: 8 GB
 • Saklama Alanı: 60 GB
 • DirectX: DirectX 11

Call of Duty Infinite Warfare Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Call of Duty Infinite Warfare Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Infinite Warfare için minimum 6 GB RAM gerekmektedir. Diğer Call of Duty Infinite Warfare minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Call of Duty Infinite Warfare Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Call of Duty Infinite Warfare için 8 GB RAM önerilmektedir. Diğer Call of Duty Infinite Warfare önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz