Oyun

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Far Cry 6 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Far Cry 6 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Far Cry 6 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Farming Simulator 15 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 6 Oyunu Hakkında

Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Amazon Luna, Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X / S ve Stadia için Far Cry serisinin altıncı ana taksitidir. Oyun 2021’in ortalarında piyasaya sürülecek.

Oyun, oğlu Diego’yu (Anthony Gonzalez) kendi kuralına uyması için yetiştiren “El Presidente” Antón Castillo (Giancarlo Esposito tarafından canlandırılan) tarafından diktatörlük olarak yönetilen hayali bir Karayip adası olan Yara’da geçiyor. Oyuncu, Castillo ve rejimini devirmeye çalışan gerilla savaşçısı Dani Rojas rolünü üstlenir.

Far Cry 6, Küba’dan esinlenen ve “bugüne kadarki en büyük Far Cry oyun alanı” ve “zamanda donmuş tropikal bir cennet” olarak tanımlanan kurgusal Karayip adası Yara’da geçiyor. Ada üzerinde tam kontrole sahip faşist bir diktatör olan “El Presidente” Antón Castillo (Giancarlo Esposito) tarafından yönetilmektedir. Castillo, geleceğinden emin olmayan oğlu Diego’ya (Anthony Gonzalez) ayak izlerini takip etmesi için rehberlik ediyor. Esposito, karakterini “insanları şimdi güçlü bir liderliğe ihtiyaçları olduğunu anlamaları için güçlendirmeye çalışan” bir lider olarak tanımladı, ancak Bir devrimin ortasında kalan Esposito, “Babası ondan önce bir diktatördü ve halkı ülkelerini geri almaları için güçlendirmek istiyor. Amacı, ülke içinde sahip oldukları kaynakları yabancılara izin vermeden hayatta kalmak için kullanmaktır. gelip bilim adamlarını, fikri mülkiyetlerini, tüm bunları birlikte seçmeyi ”. Esposito, Antón’un” oğlunu kendi cüppesini üstlenmesi için güçlendirmeye ve yakında görmesini sağlayacak fikirleri gerçekten kucaklamaya çalıştığını “sözlerine devam etti. muhtemelen bu ülkede bir sonraki lider ol “.

Oyuncu, ulusunu eski ihtişamına kavuşturmaya çalışan, özgürlük için savaşan bir gerilla askeri olan Dani Rojas adında yerel bir Yaran rolünü üstlenir. Oyuncu, oyunun başında Dani’nin cinsiyetini seçebilir.

İlgili Yazı: Farming Simulator 16 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 6 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5 4440 / AMD FX-8300
  • Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD R9 380
  • Bellek: 8 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Far Cry 6 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7 7700K / AMD Ryzen 7 2700X
  • Grafik İşlemci: Nvidia GeForce GTX 1070 Ti / AMD RX 5700
  • Bellek: 12 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 10

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Far Cry 6 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Far Cry 6 için minimum 8 GB RAM gerekmektedir. Diğer Far Cry 6 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Far Cry 6 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Far Cry 6 için 12 GB RAM önerilmektedir. Diğer Far Cry 6 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz