Oyun

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri: Outlast 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri: Outlast 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, outlast 2 tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Outlast 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Outlast 2 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Outlast 2 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Uncharted 4 Sistem Gereksinimleri

Outlast 2 Oyunu Hakkında

Outlast 2 (OU⸸LASTII şeklinde stilize edilmiştir), Red Barrels tarafından Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilen ve yayınlanan bir hayatta kalma-korku oyunudur. 2013 yılında çıkış yapmış Outlast’ın devam oyunudur. Outlast 2, ana karakter olan gazeteci Blake Langermann’ın, eşi Lynn ile beraber, Jane Doe ismindeki hamile bir kadının cinayetini araştırmak için gittikleri Arizona çöllerinde yaşadıklarını konu edinmektedir. Blake ve Lynn helikopterlerinin düşmesiyle birlikte ayrı düşecek, ve Blake de onu bulabilmek için, dünyanın son günlerini yaşadığına inanan aşırı dindar bir tarikatın hüküm sürdüğü Temple Gate kasabasında korkunç bir arayış içine girecektir.

Outlast’ın çıkışı ve oyuncu kitlesi arasında çok popüler olmasının ardından, yapımcı ekip Red Barrels bir devam oyunu duyurmuştur. Oyunun kısa bir demosu, 22 Nisan’daki PAX East etkinliğinde, ardından da 15 Haziran’daki E3 2016 etkinliği sırasında yayımlanmıştır. Oyunun çıkış tarihi ise 2016 sonbaharı olarak açıklanmıştır. Fakat Red Barrels, oyunun geliştirme aşamasında birtakım sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, 1 Ağustos’ta oyunun çıkış tarihini 2017’nin birinci çeyreğine erteleme kararı almıştır. Bu açıklamaya karşın, oyunun çıkış tarihi tekrar ertelenerek 2017’nin ikinci çeyreğine atılmıştır. Böylelikle oyun 25 Nisan 2017 tarihinde, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiştir.

İlgili Yazı: Windows 7 Sistem Gereksinimleri

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri

Outlast 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i3-530
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB VRAM NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeaon HD 4000 series.
  • DirectX: 10
  • Depolama: 10 GB

Outlast 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i5-760 2.8GHz veya Phenom II X4 B50
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 460 veya Radeon HD 6850
  • DirectX: 10
  • Depolama: 10 GB

Outlast 2 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Outlast 2 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Outlast 2 için minimum 4 GB RAM gerekmektedir. Diğer Outlast 2 minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Outlast 2 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Outlast 2 için 6 GB RAM önerilmektedir. Diğer Outlast 2 önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz