Oyun

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri: Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, sniper ghost warrior 3 tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Sniper Ghost Warrior 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Sniper Ghost Warrior 3 nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Sniper Ghost Warrior 3 Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Batman Arkham Knight Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 Oyunu Hakkında

Bu son teknoloji modern askeri shooter oyunu ile düşman hatlarının ötesine geç. Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısını oyna. Kendi seçimlerin doğrultusunda bu acımasız açık dünyada görevleri başar.

Bir Sniper ol: Düşmanlarına uzak menzilden saldır. Dürbün irtifasını, nefes kontrolünü, rüzgar hızını ve yönünü hesaba kat ve silahını ve mermini seç.

Bir Ghost ol: Düşmanlarını bir gölge gibi takip et ve onları sessizce çeşitli şekillerde alt et. İnsansız hava aracı ile keşif ve dikey navigasyon gibi gelişmiş gizlenme oyunu tekniklerini kullan.

Bir Warrior ol: Kişisel oyun tarzına ve görevlerin ihtiyacına göre modifiye edebileceğin geniş bir yelpazedeki gelişmiş silahlara sahip ol. Piyade tüfeklerine, pompalı tüfeklere, otomatik silahlara ve hatta patlayıcılara sahip ol.

Üçü Birden Ol: Rusya sınırındaki, Georgia’da düşman hatlarının ötesine bırakılmış bir Amerikan keskin nişancısısın. Acımasız savaş lordları bütün bölgenin kontrolünü elinde tutuyor ve ülkenin kaosa sürüklenmesini engellemek senin omuzlarına düşüyor.

Dinamik hava durumu, gece/gündüz döngüsü ile oynayacağın oyun tarzına ve vereceğin kararlara etki edecek geniş bir açık dünyayı keşfet. Sniper Ghost Warrior 3, sivil savaşın kanlı girdabına kapılmış bir vatanın, kardeşlik, inanç ve ihanete dayanan hikayesini anlatıyor.

İlgili Yazı: Borderlands 2 Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri

Sniper Ghost Warrior 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
 • İşlemci: i3 3240 3.4 GHz veya AMD FX-6350 3.9 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Sniper Ghost Warrior 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10 veya sonrası
 • İşlemci: AMD FX 8350 Wraith veya Intel Core i7 4790 veya eş değeri
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 480 4GB veya NVIDIA GeForce(R) GTX 1060 3GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Sniper Ghost Warrior 3 Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Sniper Ghost Warrior 3 Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sniper Ghost Warrior 3 için gereken minimum RAM miktarı 8 GB’dir. Diğer Sniper Ghost Warriror minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Sniper Ghost Warrior 3 Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sniper Ghost Warrior 3 için önerilen RAM miktarı 16 GB’dir. Diğer Sniper Ghost Warrior önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz