Oyun

Batman Arkham City Sistem Gereksinimleri: Batman Arkham City Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Batman Arkham City Sistem Gereksinimleri: Batman Arkham City Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC, batman arkham city tavsiye edilen sistem gereksinimleri nelerdir

Batman Arkham City Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Batman Arkham City Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Batman Arkham City nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Batman Arkham City Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: Civilization 6 Sistem Gereksinimleri

Batman Arkham City Oyunu Hakkında

Batman: Arkham City, 18 Ekim 2011 yapımlı Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Aksiyon Macera türünde Video oyunu. DC Comics’in süper kahramanı Batman: Arkham Asylum’un devamı niteliğinde bir oyun.Oyun PlayStation 3, Xbox 360 ve Microsoft Windows. İçin Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından piyasaya sürüldü 2009 Spike Video Oyunu Ödülleri sırasında resmen ilan edilmiş ve konsollar için piyasaya sürülmüştür. Oyun Kuzey Amerika’da 18 Kasım 2011 tarihinde piyasaya çıkmış Microsoft Windows sürümü ise 22 Kasım 2011 tarihinde piyasaya sürülmüştür. A Wii U sürümü ise 2012 yılında çıkması planlanmıştır. oyunun diğer iOS yan ürünü Batman: Arkham City Lockdown NetherRealm Studios tarafından geliştirilip 7 Aralık 2011 tarihinde iPhone uygulaması için çıkartıldı.

İlgili Yazı: Just Cause 2 Sistem Gereksinimleri

Batman Arkham City Sistem Gereksinimleri

Batman Arkham City Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP, Vista veya 7
  • İşlemci: Dual-Core CPU 2.4 Ghz
  • Bellek: 2GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA 8800 veya VRAM ATI 3800 512MB
  • Boş alan: 17.5GB boş alan

Batman Arkham City Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows 7
  • İşlemci: Dual-Core CPU 2.5 GHz
  • Bellek: 4GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya  ATI Radeon HD 6850 768MB+ VRAM (DirectX 11 uyumlu)
  • Boş alan: 17.5 GB boş alan

Batman Arkham City Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Batman Arkham City Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Batman Arkham City için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer Batman Arkham City minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Batman Arkham City Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Batman Arkham City için 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer Batman Arkham City önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz