Oyun

Rules of Survival Sistem Gereksinimleri: Rules of Survival Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri PC

Rules of Survival Sistem Gereksinimleri yazımızla birlikteyiz. Bu yazımızda en beğenilen oyunlardan olan Rules of Survival Önerilen Sistem Gereksinimleri nelerdir sizler için araştırdık. Öncesinde Rules of Survival nasıl bir oyun birlikte inceleyelim ve daha sonra düşük sistemler için Rules of Survival Minimum Sistem Gereksinimleri kısmına da göz atalım.

İlgili Yazı: The Last of Us Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival Oyunu Hakkında

Rules of Survival, oyuncuların hayatta kalan son kişi (veya takım) olmak için savaştığı battle royale türünün standart biçimini takip eder. Oyuncular maça farklı modlarda girmeyi seçebilirler: Solo, Duo, Squad (dört oyuncu) veya Fireteam (beş oyuncu). Her iki durumda da, hayatta kalan son kişi veya takım maçı kazanır. Oyunda iki oynanabilir harita var: Ghillie Island (120 oyuncu, 4.8km × 4.8km) ve Fearless Fiord (300 oyuncu, 8km × 8km). Oyuncunun altın kazanabileceği Altın Modu veya oyuncuların maç boyunca elmas kazanabileceği Elmas Modu gibi farklı oyun modları da vardır. Korkusuz Fiord oyun haritasının tanıtımı, oyuncuların haritanın yalnızca tabanca, sırt çantası ve temel zırhla donatılmış belirli bir kısmına ineceği Blitzkrieg adlı yeni bir maç türü sunuyor. Blitzkrieg, oyuncuların kafa kafaya çarpışmasını sağlamak içindir.

Tur, bir adadaki tek bir yerde bulunan tüm oyuncularla başlar. Geri sayım bittiğinde, oyuncular bir uçaktan bir adaya paraşütle atlayacak ve yağmalanabilecek silahlar, zırhlar ve tıbbi kitler ve binilecek araçlar gibi prosedür gereği dağıtılan eşyalar olacak. Oyuncular ayrıca, teçhizatları için öldürülen oyuncuları yağmalayabilir. Üçüncü şahıs modunda, oyuncular üçüncü şahıs ve birinci şahıs perspektifi arasında geçiş yapabilir. Oyun aynı zamanda oyuncuları birinci şahıs bakış açısına zorlayan birinci şahıs modu da sunuyor. Oyun süresi ilerledikçe, oyunun güvenli bölgesi yavaş yavaş küçülecek ve bölge dışında kalan oyuncular hasar alacak. Bu, karşılaşma şansını ve dolayısıyla oyuncular arasındaki yüzleşmeyi artırır. Normal oyun sırasında bulunamayacak rastgele öğeler sağlayarak maç sırasında da rastgele tedarik düşüşleri meydana gelecektir.

Her turun sonunda oyuncular, hayatta kalma süresine, oyuncu tarafından öldürülen oyuncu sayısına ve oyuncu seviyesine göre oyun içi para birimleri alacaklar. Para birimleri daha sonra karakter veya silah özelleştirmesi için kozmetik öğeler içeren tedarik kutusu satın almak için kullanılabilir.

İlgili Yazı: BeamNG.drive Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival Sistem Gereksinimleri

Rules of Survival Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core I3-4160
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Rules of Survival Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core I5-6500
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Rules of Survival Sistem Gereksinimleri ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Rules of Survival Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Rules of Survival için minimum 2 GB RAM gerekmektedir. Diğer Rules of Survival minimum sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Rules of Survival Önerilen Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Rules of Survival için 4 GB RAM önerilmektedir. Diğer Rules of Survival önerilen sistem gereksinimleri yazımızda mevcuttur.

Yorum Yaz